Haas+Sohn HSP 4 PARMA černá

QR kód produktu

na dotaz

doprava zdarma

Dostupnost: na dotaz

Naše cena: 129 990 Kč včetně DPH

Tento produkt má varianty (vyberte kliknutím níže) :

Výrobce: Haas+Sohn, Kód výrobku: 0545508510000

Peletová kamna HSP 4 Parma mají jmenovitý vákon 8.5 kW v rozmezí od 2.5–8.5 kW. Jsou schopné vtopit prostor od 153 m3. Účinnost kamen je 90%. Zásobník na 32 kg pelet – doba hoření 20 až 60 hodin (až 4 dny bez nutnosti přikládání). Délka peletek 30 mm, průměr 6 mm. Kamna mají ČESKÉ MENU s barevným dotykovým displejem.

Kamna jsou plynotěsná. Pokud v nich zrovna netopíte, neuniká přes kamna teplo ven. Proto peletová kamna HSP 4 PARMA nezpůsobují tepelné ztráty. Jasná volba do pasivních a nízkoenergetic­kých domů.

Ohřátý vzduch po místnosti rozhání ventilátor. Dochází k rychlému ohřevu vzduchu v místnosti, díky funkci Double Air můžou kamna součastně vytápět dvě místnosti.

Kyslík potřebný pro hoření si kamna neberou z místnosti, ale z vnějších prostor. Většinou se jedná o hadici (trubku), které vede z domu například pod terasu, do větrané chodby apod.

Externí přívod vzduchu je nezbytný u pasivních a nízkoenergetických staveb. Doporučujeme ho ale i do všech zateplených objektů. Uvnitř se v topné sezóně podstatně lépe dýchá.

Součástí dodání peletových kamen je i WLAN Modul, který ve spojení s chytrou aplikací ve vašem mobilu umožní ovládání kamen odkudkoliv. Výhodou je, že si kamna můžete zapálit ještě dříve, než dorazíte domů a čeká na vás příjemně teplo domova.

WLAN modul má 2 funkce:

Funkce Local – pro ovládání z domu a blízkého okolí (zahrada, garáž)
Funkce Global – pro ovládání odkudkoliv z celého světa

Kamna se přes WLAN modul připojují k domácí wifi síti.

Jednoduše si nastavíte různé teploty pro různé denní doby. Díky integrovanému pokojovému čidlu kamna hlídají teplotu v místnosti a topí tak, aby udržela nastavenou hodnotu. Peletová kamna sama poznají, že se v místnosti ochladilo a začnou topit. Když dosáhnou požadované teploty, utlumí se. Není třeba je zapínat ani vypínat, stačí občas dosypat pelety.

O Haas+Sohn HSP 4 PARMA černá zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Haas+Sohn HSP 4 PARMA černá" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba prodejny: Po - Čt 8:30 - 15:00
Pá zavřeno, eshop v provozu

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.