Flamen Kappa F S - bez rámu

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Výrobce: Flamen, Kód výrobku: 0100579

UKONČENA VÝROBA Krbová vložka Flamen Kappa F S s bezrámovým potištěným prosklením má jmenovitý výkon 9.5 kW, regulovatelný v rozmezí 8 – 13 kW. Je schopna vytopit prostor o objemu až 333 m3. Průměr kouřovodu 180 mm.

Krbová vložka Flamen Kappa F S má horizontální otevírání, možnost napojení čerstvého vzduchu pro hoření z exteriéru Ø 120 mm, moderní jednoduchý design s nerezovým madlem a jediným ovládacím prvkem.

Elegantní výstelka topeniště z materiálu LACfire (akumulační žárobeton) se čtyřletou zárukou. Výstelka akumuluje teplo pro účinné, efektivní a čisté spalování. Topeniště je dokonale utěsněno, součástí je rošt a popelník. Krbová vložka je dodávána včetně obezdívacího rámečku 4*45°, podstavce a rektifikačních šroubů.

Jedinečnost krbových vložek FLAMEN zajišťuje systém spalování FLAMclean: distribucí čerstvého vzduchu pro hoření a systémem deflektorů přispívá k dokonalejšímu spalování a čistému sklu.

Palivo: dřevo, dřevěné brikety. Maximální délka polen 33 cm.

O Flamen Kappa F S - bez rámu zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Flamen Kappa F S - bez rámu" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.