Flamen Gama 70V C s výsuvem

QR kód produktu

nelze objednat

doprava zdarma

Výrobce: Flamen, Kód výrobku: 0101360

nelze objednat

Třístranná krbová vložka Flamen Gama 70V C s výsuvem a s bezrámovým potištěným sklem šíře 70 cm. Unikátní systém hoření FLAMclean pro čisté sklo, záruka 10 let na těleso krbu.

Jmenovitý výkon vložky je 5 kW, regulovatelný v rozmezí 2 – 5 kW. Účinnost 82%. Obsah CO při 13% O2 0,18 %, průměrná teplota spalin za kouřovým hrdlem 222 °C. Minimální provozní tah komína 12 Pa.

Možnost napojení čerstvého vzduchu pro hoření z exteriéru pro zachování vlastního klimatu v domě.

Primární, sekundární a terciární vzduch pro hoření.

Díky unikátnímu systému hoření FLAMclean zůstává sklo krbu čisté a nešpiní se kouřem. Čerstvý vzduch je přiváděn k horní části dvířek ke sklu, po kterém „teče“ směrem dolů a přitom s sebou odvádí zplodiny a kouř do topeniště. Vzniká tak efekt zvaný OPLACH SKLA, díky kterému sklo krbu zůstává dokonale čisté a nemusíte se tak často starat o jeho čištění.

GAMA 70V C je teplovzdušná krbová vložka s designovým čelním bezrámovým potištěným sklem o šířce 700 mm. Dvířka této krbové vložky se otevírají vertikálně – výsuvem na tichém lankovém pojezdu – a samozřejmě také do boku pro snadné čištění a údržbu topeniště krbu.

Svými rozměry a technickými parametry patří k menším modelům, její použití je však mnohem širší. Díky regulovatelnému výkonu 2 – 5 kW je s touto krbovou vložkou možné topit také v nízkoenerge­tických domech, kde jsou nižší požadavky na výkon krbu. Krbová vložka GAMA 70V C může být vybavena teplovzdušným výměníkem, díky kterému je možné realizovat teplovzdušné rozvody pro přenos tepla také do dalších místností.

Topeniště krbové vložky je vystláno akumulačními žárobetonovými deskami LACfire a je k dispozici v jak standardní přírodní béžové barvě.

Krbové vložky GAMA 70V C jsou vhodné pro každý interiér, kde je požadavek na moderní a spolehlivý zdroj domácího tepla.

O Flamen Gama 70V C s výsuvem zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Flamen Gama 70V C s výsuvem" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.