FIRE FACTORY 01

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Dostupnost: Na dotaz
Běžná cena: 59 000 Kč
Ušetříte: 7 564 (12.8 %)

Naše cena: 51 436 Kč včetně DPH

Výrobce: FIRE FACTORY, Kód výrobku: 07093

Krbová kamna FireFactory 01 mají jmenovitý výkon 7 kW a je možno s nimi vytopit prostory 120 až 180m3. Spotřeba paliva při jmenovitém výkonu je 2 kg suchého dřeva za hodinu. Účinnost je 78%.

Konstrukčně se jedná o dvouplášťová konvekční kamna. Jako základ je použit ocelový korpus vyrobený špičkovou německou firmou Spartherm, který je osazen kachlema. Barvu kachlů je možno si zvolit – na hlavním obrázku jsou kamna FireFactory v glazuře MX 106. Ohniště je vyloženo trvanlivým žáruvzdorným světlým šamotem.

Vysoké ohniště s obloukovým sklem umožňuje pohled do ohniště z různých úhlů, dvoubodové uchycení dvířek zaručuje vysokou těsnost spalovací komory. Rukojeť je integrována do kovového rámu dvířek. Rozměry dvířek : výška 745 mm, šířka 475 mm. Rozměry ohniště : výška 53 cm x šířka 34 cm x hloubka 34 cm.

Kamna FireFactory 01 mají možnost zapojení zadním nebo horním vývodem kouřovodu a možnost přivedení externího spalovacího vzduchu ( CPV) ze zadní strany nebo zespoda.

Kamna se vyznačují šetrnou technologií spalování = nízký obsah CO ve spalinách a nízké emise tuhých částic – kamna splňují přísné německé normy – včetně BimSchV.

Za příplatek 7.995,–kč je možno objednat otočný podstavec.

Kamna FireFactory jsou vyráběna ve 3 barvách korpusu : hnědá, černá a grafit ( šedá).

Použitelné palivo : kusové dřevo.

Prodloužená záruka 5 let

Drobné nepřesnosti ve velikosti, pravoúhlosti a rovinnosti ploch, rozdíly v odstínu a efektech glazury, jsou nedílnou součásti tohoto keramického výrobku. Výskyt drobných vlasových trhlin v glazuře je přípustný a není považován za vadu.

O FIRE FACTORY 01 zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "FIRE FACTORY 01" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.