FIRE FACTORY 01

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Dostupnost: Na dotaz
Běžná cena: 59 000 Kč
Ušetříte: 7 564 (12.8 %)

Naše cena: 51 436 Kč včetně DPH

Výrobce: FIRE FACTORY, Kód výrobku: 07093

Krbová kamna FireFactory 01 mají jmenovitý výkon 7 kW a je možno s nimi vytopit prostory 120 až 180m3. Spotřeba paliva při jmenovitém výkonu je 2 kg suchého dřeva za hodinu. Účinnost je 78%.

Konstrukčně se jedná o dvouplášťová konvekční kamna. Jako základ je použit ocelový korpus vyrobený špičkovou německou firmou Spartherm, který je osazen kachlema. Barvu kachlů je možno si zvolit – na hlavním obrázku jsou kamna FireFactory v glazuře MX 106. Ohniště je vyloženo trvanlivým žáruvzdorným světlým šamotem.

Vysoké ohniště s obloukovým sklem umožňuje pohled do ohniště z různých úhlů, dvoubodové uchycení dvířek zaručuje vysokou těsnost spalovací komory. Rukojeť je integrována do kovového rámu dvířek. Rozměry dvířek : výška 745 mm, šířka 475 mm. Rozměry ohniště : výška 53 cm x šířka 34 cm x hloubka 34 cm.

Kamna FireFactory 01 mají možnost zapojení zadním nebo horním vývodem kouřovodu a možnost přivedení externího spalovacího vzduchu ( CPV) ze zadní strany nebo zespoda.

Kamna se vyznačují šetrnou technologií spalování = nízký obsah CO ve spalinách a nízké emise tuhých částic – kamna splňují přísné německé normy – včetně BimSchV.

Za příplatek 7.995,–kč je možno objednat otočný podstavec.

Kamna FireFactory jsou vyráběna ve 3 barvách korpusu : hnědá, černá a grafit ( šedá).

Použitelné palivo : kusové dřevo.

Prodloužená záruka 5 let

Drobné nepřesnosti ve velikosti, pravoúhlosti a rovinnosti ploch, rozdíly v odstínu a efektech glazury, jsou nedílnou součásti tohoto keramického výrobku. Výskyt drobných vlasových trhlin v glazuře je přípustný a není považován za vadu.

O FIRE FACTORY 01 zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "FIRE FACTORY 01" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Do 28.2.2017 opravdu bez navýšení

Nezapomeňte, že splátky CETELEM bez navýšení platí do 28.2.2017 . Pokud výrobek do 6ti měsíců zaplatíte, nebude Vás to stát ani korunu navíc!

Sleva na krbová kamna pro registrované

Víte, že jako registrovaný zákazník máte možnost nakupovat výrobky většiny výrobců kamen se slevou 3%? Stačí se zaregistrovat a přihlásit. Vaše ceny budou aktualizované. Přejeme příjemné nakupování :)

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.