Extraflame Viviana Plus Evo- bordó

QR kód produktu

Nelze dodat

doprava zdarma

Tento produkt má varianty (vyberte kliknutím níže) :

Výrobce: Extraflame, Kód výrobku: 0101307.1

Teplovzudšná kamna na pelety Extraflame Viviana Plus – bordó s možností rozvodu tepla do dalších místností, výkonem 3.3 – 10.2 kW. Doporučený tah komínu 10 Pa., výstupní teplota spalin 50,8 – 133,3°C, hmotnostní průtok spalin 3,3 – 7,1 g/s.

  • Emise CO2 v % – min/max výkon: 7,17 – 11,11
  • Emise CO (13% O2) v mg/m3 – min/max výkon: 547,2 – 87,8
  • Emise NOx (13% O2) v mg/m3 – min/max výkon: 119,4 – 124,2
  • Emise OGC (13% O2) v mg/m3 – min/max výkon: 12,0 – 3,3
  • Prachové částice (13% O2) v mg/m3 – min/max výkon: 39,1 – 11,4
  • Typ spalování: Dvoustupňové
  • Obklad: smaltovaný plášť – ocel
  • Konstrukce spalovacího prostoru: Litina
  • Typ roštu:-Pevný
  • Popelník: Vyjímatelný

Peletová kamna Viviana jsou plně automnatická. Zapálení, udržování teploty, podávání paliva, a foukání teplého vzduchu i do sousední místnosti.

Středně výkonná kamna pro vytápění dvou místností teplým vzduchem vzdálená do 6 metrů. Litinová konstrukce spalovací komory, ocelové opláštění v barvě bordo. Maximální doba hoření v režimu minimum 25 hodin. Účinnost 96,1%. Součástí zabudovaný termostat pro udržování nastavené teploty.

Jak kamna Viviana Plus pracují?

Kamna se připojí do elektrické sítě. Do zásobníku v zadní části se nasypou pelety. Po stisknutí tlačítka start (nebo dle nastavení časového sepnutí a vypnutí) se rozbíhá motorek se šnekovým podavačem pelet, které padají do litinového hořáku. Zde se již nahřívá zapalovací váleček a horkým vzduchem se pelety zapálí. Zapíná se odtahový ventilátor kouřových spalin a pelety hoří.Deset až patnáct minut je doba, kdy se udělá žár v hořáku, kamna se pomalu nahřívají. Kouřový ventilátor pomáhá odtahovat spaliny do studeného komínu a je měřena teplota do komínu.Po nahřátí přepne řídící jednotka kamna ze zapálení do provozu. To je doba kdy se dá ještě nastavit potřebná teplota prostoru a stupeň 1 až 5 výkonu. Potom vše již probíhá automaticky.Pelety hoří v hořáku a po vyhoření na popel jsou “vyfouknuty “ ven, kde potom padají do popelníku pod hořákem. Po nahřátí výměníku vzduchu na 65°C a více se zapíná velmi tichý axiální ventilátor. Ten odebírá chladný vzduch uvnitř kamen u podlahy a teplý vyfukuje mřížkou nad prosklenými dvířky směrem dolů. Toto je velmi podstatné, protože dochází k promíchání a ohřátí vzduchu i u podlahy do celé místnosti. Přes sklo se šíří sálavé teplo a vysoké intenzitě, vždyť při hoření je teplota i 1000°C. Ohřáté stěny kamen také hřejí. Když vezmeme v úvahu, že teplota spalin je maximálně 130°C ale může být na minimum i 51°C potom může být účinnost až 96%.

O Extraflame Viviana Plus Evo- bordó zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Extraflame Viviana Plus Evo- bordó" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba prodejny: Po - Čt 8:30 - 15:00
Pá zavřeno, eshop v provozu

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.