Extraflame Moira SP

QR kód produktu

Na objednávku

doprava zdarma

Cena od: 63 400 Kč

Tento produkt má varianty (vyberte kliknutím níže) :

Výrobce: Extraflame, Kód výrobku: 0101389

Peletová kamna Moira Extraflame pro pasivní a nízkonergetic­ké domy

Barva: bílá a bordo

Kamna disponují velkým rozsahem výkonu od 2,5 – 6 kW do prostoru a co je hlavní, všechen vzduch pro spalování nasávají z exteriéru. Kamna jsou speciálně těsněná tak, aby ani přes zásobník nemohlo docházet k nasávání vzduchu z místnosti a tím negativně ovlivňovat vnitřní prostředí.

Kamna jsou tvořena vnitřním ocelovým svařencem, který je hermeticky těsný a opatřený teplotně odolným lakem. Vnější části jsou tvořeny kombinací smaltovaného ocelového plechu a horní keramiky. Dvířka jsou ocelová v provedení černý matný lak stejně jako zadní části bočních stěn. Horní víko jakožto dvířka od topeniště a od popelníku jsou vybavena bezpečnostní pojistkou, která signalizuje nedovření některých dvířek nebo víka.

Kamna jsou vybavena novým systémem ovládání pomocí dálkového ovladače s LCD displejem, který je přehledný a jednoduchý na obsluhu. Tímto ovladačem se nastavují všechny potřebné parametry a teploty. Součástí dálkového je i teplotní čidlo, který slouží jako externí termostat. Kam se položí, tam se snímá teplota, podle které si kamna automaticky upravují svůj výkon. Hlavní výhodou je možnost vypnutí foukání teplého vzduchu pomocí ventilátoru do prostoru, čím se stanou kamna absolutně bezhlučná. Pomocí dálkového ovladače je pak možné nastavit i automatické spínání kamen v daný čas, případně úprava dávkování pelet, nastavení funkce STAND-BY.

Kamna jsou vybavena unikátním systémem automatického zapalování, který byl vylepšen. Jedná se o nejpokročilejší generaci keramického zapalování. K zapálení dochází již po 2 – 3 minutách od zadání pokynu.

Kamna jsou konstruována jako plně automatizovaná, ale i u těchto kamen je nutné provádět pravidelnou údržbu, jelikož se stále jedná o topení na tuhá paliva. Údržba spočívá v pravidelné kontrole popelníku a topeniště. Odstraňování popela z roštu je prováděno automaticky, pomocí výsuvného roštu, který se jednou za předem nastavený čas otevře (zasune do zadní části kamen) a tím dojde k odstranění popela a nespálených zbytků z roštu. Dalším úkonem je pravidelné vytahování táhel, která jsou umístěná v horní části kamen. Každý den při přikládání je potřeba dvakrát nebo třikrát vytáhnout táhla nahoru. Tím se čistí výměník od popílku a usazenin, která by mohli bránit v kvalitním přenosu tepla ze spalin do vzduchu. Následně jednou nebo dvakrát za topnou sezónu se otvorem za popelníkem tyto usazeniny vysají. Také je nutné pravidelně jednou za 3 měsíce kontrolovat usazeniny v T-kusu, který je první částí kouřovodu, který se instaluje ihned za kamna. Vzhledem k nucenému odtahu je vyfoukáván i drobný popílek, který se zde usazuje.

O Extraflame Moira SP zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašteVýsledky hledání 'Extraflame Moira SP' v našem diskuzním fóru:

Re:Kamna na pelety - Extraflame moira - spuštění

autor: Admin

Dobrý den,
pro teplovzdušná peletová kamna Extraflame neplatí žádná speciální ustanovení nebo podmínky.
Uvedení do provozu je možno provést svépomocí. Stejně tak i pravidelné čištění spalinových cest – výměníku, ventilátoru, kouřovodu, výměna těsnění.
Jestli bych mohl říct svůj názor : doporučil bych spuštění odborným technikem – vysvětlí Vám, co a jak. Přeci jenom – je to elektronika. Stejně tak bych si objednal jedno čištění , kde Vám dotyčný předvede, co a jak se čistí.

Ale je to na Vás.

V případě dalších dotazů, napište.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Petr Vávra


Kamna na pelety - Extraflame moira - spuštění

autor: Váš dotaz

Dobrý den, líbí se mi tyto kamna,ale mam dotaz.... Jaké další náklady mě při zakoupení čekají-uvedení do provozu,nějaké kontroly,servis,platba za cestu servismana? Mohu kamna do provozu uvést sám? Děkuji předem


Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba prodejny: Po - Čt 8:30 - 15:00
Pá zavřeno, eshop v provozu

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.