Extraflame Giusy Evo

QR kód produktu

Na objednávku

doprava zdarma

Cena od: 54 740 Kč

Tento produkt má varianty (vyberte kliknutím níže) :

Výrobce: Extraflame, Kód výrobku: 004276420M

Giusy jsou peletová krbová kamna od Extraflame s jmenovitým výkonem 7kW. kamna Giusy jsou velmi úsporná s minimálním výkonem od 2,5 kW.

 • Tyto kamna vytopí místnost kolem 70 m2.
 • Ocelové opláštění je ve smaltovaném provedení.
 • Distribuce vzduchu je podpořena ventilátorem a vychází mřížkou nad dvířky směrem dolů.
 • Litinová konstrukce spalovací komory pro dlouhou životnost.
 • Zásobník na 15kg.
 • Spotřeba 0,6–1,7 kg/hod
 • Účinnost až 90 %.
 • Součástí zabudovaný termostat pro udržování nastavené teploty a možnost nastavení týdenního automatického zapínání a vypínání kamen.
 • Kamna se připojí do elektrické sítě. Do zásobníku v zadní části se nasypou pelety. Po stisknutí tlačítka start (nebo dle nastavení časového sepnutí a vypnutí) se rozbíhá motorek se šnekovým podavačem pelet, které padají do litinového hořáku. Zde se již nahřívá zapalovací váleček a horkým vzduchem se pelety zapálí. Zapíná se odtahový ventilátor kouřových spalin a pelety hoří.
 • Deset až patnáct minut je doba kdy se udělá žár v hořáku, kamna se pomalu nahřívají. Kouřový ventilátor pomáhá odtahovat spaliny do studeného komínu a je měřena teplota do komínu.
 • Po nahřátí přepne řídící jednotka kamna ze zapálení do provozu. To je doba kdy se dá ještě nastavit potřebná teplota prostoru a stupeň 1 až 5 výkonu. Potom vše již probíhá automaticky.
 • Pelety hoří v hořáku a po vyhoření na popel jsou “vyfouknuty “ ven, kde potom padají do popelníku pod hořákem. Po nahřátí výměníku vzduchu na 65°C a více se zapíná velmi tichý axiální ventilátor. Ten odebírá chladný vzduch uvnitř kamen u podlahy a teplý vyfukuje mřížkou nad prosklenými dvířky směrem dolů. Toto je velmi podstatné, protože dochází k promíchání a ohřátí vzduchu i u podlahy do celé místnosti. Přes sklo se šíří sálavé teplo a vysoké intenzitě, vždyť při hoření je teplota i 1000°C. Ohřáté stěny kamen také hřejí. Když vezmeme v úvahu, že teplota spalin je maximálně 200 °C ale může být na minimum i 63 °C potom může být účinnost až 96%.

To jsou ale hodnoty, které kusovým dřevem nelze nikdy dosáhnout.

Barva bordo, pergamena, bílá a černá.

O Extraflame Giusy Evo zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašteVýsledky hledání 'Extraflame Giusy Evo' v našem diskuzním fóru:

Re:Peletová kamna Extraflame GIUSY

autor: Admin

Dobrý den, k modelu Extraflame Giusy Plus Evo je možno za příplatek dokoupit buď dálkové ovládání nebo WIFI modul pro ovládání přes aplikaci.

Přeji hezký den
Petr vávra


Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba prodejny: Po - Čt 8:30 - 15:00
Pá zavřeno, eshop v provozu

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.