Extraflame Diadema Idro - kachle bordo

QR kód produktu

Na objednávku

doprava zdarma

Dostupnost: Na objednávku

Naše cena: 177 690 Kč včetně DPH

Tento produkt má varianty (vyberte kliknutím níže) :

Výrobce: Extraflame, Kód výrobku: 000089.2

Peletový kotel s výměníkem Extraflame Diadema Idro má celkový výkon 28,3kW. Velký výkon nepotřebuje kotelnu a přesto plně nahradí plynový kotel. ACS – průtokový ohřev užitkové vody.

 • Kamna stojí v interiéru, ale výkonem 28,3 kW je to naší terminologií kotel.
 • Velké krbové prosklení, automatický a čistý provoz na dřevní pelety
 • Vysoká účinnost.
 • Nízké provozní náklady
 • Topení dřevnímu peletami má lepší a úspornější způsob.
 • Instalace přímo v obytném prostoru, kde nahradí krb a kotel do ústředního topení.
 • Vše potřebné pro připojení je v základním vybavení.
 • Velké výkony topných systémů ve starých domech byly na uhlí a dřevo vždy instalovány do kotelny. Extraflame s čistými ” kotly” na dřevní pelety přemístil vše do obytné plochy.
 • Moderní estetické tvary s vysoce ekologickým topením mají vysokou účinnost, automatickou regulaci, provoz jako krb a žádné tepelné ztráty vedením ze sklepa.

Intriérový kotel od Extraflame se usadí do interiéru, to je například chodby, pracovny, kuchyně, obýváku, prostě tam kde je komín. Obrovskou předností je, že se všechno teplo zužitkuje v obytném prostoru. Krátké vedení do radiátorů má malé teplotní ztráty, spalovací hořák je zakrytý sklem a vysoká teplota hoření vytváří přes sklo příjemné sálavé teplo podobné sluníčku. Vysoká účinnost dosahuje i 95 % a palivo – pelety, přestože jsou dražší jak dřevo jsou ekonomicky výhodnější.

 • Instalace do nových nebo i starších topných systému je nadmíru snadná. Protože každý “kotel”je v základu osazen, oběhovým čerpadlem, expanzní nádobou, bezpečnostní a pojistnou soupravou a především řídící elektronickou jednotkou. Ta sama zapálí, co nejlépe reguluje proces hoření, dohlíží aby se voda nahřála na požadovanou teplotu a když je nahřáto i snižuje množství paliva. Prostě provoz je maximálně efektivní a bezpečný. Když se jde spát, tak se sám vypne aby se ráno před vstáváním znovu zapnul a prostor byl příjemně vytopen.
 • Součástí takového “kotle je také integrovaný zásobník na palivo. Velikost je vždy úměrná celkovému výkonu. Může to být 20 kg pro 12 kW nebo 30kg pro 14kW ale také až 53 kg když je potřeba tepla až 28 kW. Je to ideální řešení pro ty, kteří se snaží najít účinný a hospodárný způsob vytápění.

Opláštění v barvě bordó.

O Extraflame Diadema Idro - kachle bordo zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Extraflame Diadema Idro - kachle bordo" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba prodejny: Po - Čt 8:30 - 15:00
Pá zavřeno, eshop v provozu

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.