Edilkamin Kelly-ocel bordó

QR kód produktu

Na objednávku

doprava zdarma

Dostupnost: Na objednávku

Naše cena: 70 132 Kč včetně DPH

Tento produkt má varianty (vyberte kliknutím níže) :

Výrobce: Edilkamin, Kód výrobku: 656090

Edilkamin Kelly jsou krbová kamna na pelety.

Krbová kamna Kelly jsou určena k vytápění objektu pomocí teplého vzduchu ohřívaného v teplovzdušném výměníku. Výkon kamen je max. 9 kw, předaného prostřednictvím cirkulačního ventilátoru, sáláním skrz sklo topeniště a tepelným prouděním vzduchu mezi pláštěm kamen. Část teplého vzduchu je možné odvádět do dalších místností připojením teplovzdušných rozvodů k přírubě Ø 100 mm. Kamna Edilkamin jsou vybavena softwarem, který umožňuje rozvod teplého vzduchu v místě instalace (kamen) na základě nastavení požadované teploty, rychlosti a času. Tyto kamna jsou ideální pro ušetření prostoru jejich hloubka je jen 26 cm. Kanalizace teplého vzduchu bočním pravým, zadním nebo horním výstupem. Ovládací panel na levém boku. Ohniště litina. Výstup kouřovodu horní, boční nebo zadní. Kamna Edilkamin jsou vybavena softwarem, který umožňuje rozvod teplého vzduchu v místě instalace (kamen) na základě nastavení požadované teploty, rychlosti a času. Kamna mají automatická kontrolu hoření. Automatické čištění hořáku. Předek sklo/ocel. Plášť je z oceli v barvě bordó.

O Edilkamin Kelly-ocel bordó zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Edilkamin Kelly-ocel bordó " jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.