Edilkamin BILD mastek

QR kód produktu

Na objednávku

doprava zdarma

Dostupnost: Na objednávku

Naše cena: 119 185 Kč včetně DPH

Výrobce: Edilkamin, Kód výrobku: EdilBildM

Peletová krbová kamna ve verzi SLIM Edilkamin BILD s obkladem mastek s možností rozvodu teplého vzduchu do dalších místností. Kamna Edilkamin Blind mají účinnost přes 90%. Výkon je regulovatelný v rozmezí 4 – 9 kW do prostoru. Zásobník na 22 kg paliva, vydrží v provozu 10 – 22 hodin bez doplnění – dle provozovaného výkonu. Spotřeba paliva 1 až 2.1 kg pelet za hodinu. Přívod externího vzduchu je 40 mm, průměr kouřovodu je 80 mm. Kamna BILD mají 2 samostatně nastavitelné ventilátory. Funkce NIGHT – umožňuje naprogramovat opožděné vypnutí kamen v požadovaném čase, a to kvůli maximálnímu komfortu bez plýtvání palivem. Funkce RELAX – umožňuje vypnout nucenou ventilaci jednoduchým gestem a vychutnávat si teplo prostřednictvím přirozené konvekce v maximální tichosti. Řízení spalování systémem LEONARDO. Litinové ohniště. Ze zadní strany je 1 vývod pro teplý vzduch – průměr 80 mm. Je možno objednat v provedení keramika, sklo nebo mastek

O Edilkamin BILD mastek zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Edilkamin BILD mastek" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba prodejny: Po - Čt 8:30 - 15:00
Pá zavřeno, eshop v provozu

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.