Edilkamin Acquatondo 22 PLUS/CS s výměníkem,výsuvem smyčkou

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Dostupnost: Na dotaz

Naše cena: 99 500 Kč včetně DPH

Výrobce: Edilkamin, Kód výrobku: EDIL656340

Krbová teplovodní vložka EdilKamin Acquatondo 22 PLUS CS na dřevo + chladící smyčka a teplotní ventil v ceně. Rovné sklo – piano. Výměník silnostěnný plech. Celkový tepelný výkon 11–23 kW. Výkon do vody 13,3 kW (tj. 70 % celkového výkonu). Celková účinnost cca 82,3 %. Provozní tlak 3 bar topná voda. Objem topné vody 70 litrů. S ohřevem topné vody do topení a teplé užitkové – TV (až 14 l/min) s příslušenstvím (není součástí). Vytápěný prostor až 530 m3. Kouřovod průměr 200 mm – horní.

Spotřeba paliva max 2,9–6,1 kg/hod. Regulace primární vzduch pod litinový rošt a sekundární na oplach skla. Přívod vnějšího vzduchu 200 cm2 pro spalování nebo externí s adaptérem za příplatek. Rozměry (vxšxh): 1385×800×680 mm. Hmotnost 249 kg.

Dvířka vložky jsou výsuvná nahoru i otevírací s panty v levo. Rám dvířek vložky je kryt sklem. Regulace primárního vzduchu pod litinový rošt a sekundárního na oplach skla. Přívod vnějšího vzduchu 200 cm2 pro spalování nebo externí s adaptérem za příplatek.

Provozní tlak 3 bar topná voda. Objem topné vody 70 litrů. S ohřevem topné vody do topení a teplé užitkové – TV (až 14 l/min) s příslušenstvím (není součástí).

Vytápěný prostor až 530 m3. Spotřeba paliva max 2,9–6,1 kg/hod. Regulace primární vzduch pod litinový rošt a sekundární na oplach skla. Přívod vnějšího vzduchu 200 cm2 pro spalování nebo externí s adaptérem za příplatek.

O Edilkamin Acquatondo 22 PLUS/CS s výměníkem,výsuvem smyčkou zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Edilkamin Acquatondo 22 PLUS/CS s výměníkem,výsuvem smyčkou" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba prodejny: Po - Čt 8:30 - 15:00
Pá zavřeno, eshop v provozu

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.