Dovre 425 CB - antracit

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Dostupnost: Na dotaz

Naše cena: 31 568 Kč včetně DPH

Tento produkt má varianty (vyberte kliknutím níže) :

Výrobce: Dovre, Kód výrobku: DOE-123

Celolitinová rustikální krbová kamna na dřevo a dřevěné brikety Dovre 425 CB v povrchovém provedení antracit. Jmenovitý výkon 8kW, regulovatelný 2.5 – 10kW. Účinnost při jmenovitém výkonu: 83 %. Záruka kamna/sklo: 10 let a 2 roky

Litinová krbová kamna Dovre v rustikálním designu v povrchovém provedení lak antracit. Velké prosklení kamen bez ozdobných pavučin umožňuje nerušený pohled do hořícího ohně. Jednoduché hladké linie s reliéfním zdobením na bocích.

Kamna jsou vybavena systémem úsporného a ekologického dvoustupňového CB spalování- zplynování dřeva. Účinný systém oplachu skla předehřátým vzduchem – air wash system, pohodlná regulace přívodu primárního i sekundárního vzduchu. Systém bezroštového hoření umožnuje maximálně využít i drobné nespálené zbytky popela a prodloužit interval mezi přikládáním. Žáruvzdorná spodní část topeniště kamen, přepadací otvor se záklopkou pro shrnutí popela do popelníku umístěného pod topeništěm.

Nad topeništěm je umístěn speciální deflektor, který rozráží kouřové plyny a prodlužuje jejich dráhu, díky čemuž dochází k maximálnímu využití tepla z kouřových spalin. Kamna jsou určena pro přechodné i trvalé topení. Díky vysoké schopnosti akumulace litiny, kamna hřejí ještě několik hodin po vyhasnutí ohně.

Kamna mají možnost přestavitelného horního i zadního napojení, nastavitelná výška kamen pomocí přídavných nožek.

Povolené palivo: dřevo, dřevěné brikety, hnědouhelné brikety. Maximální délka polen 40 cm.

Cyklus hoření kamen na jedno naložení paliva je cca 5 – 7 hodin v závislosti na množství a kvalitě paliva a nastavené intenzitě hoření. Cyklus hoření je doba od přiložení paliva na žhavé uhlíky až do jeho prohoření na zbytkový popel.

Po skončení jednoho cyklu hoření není nutné znovu rozdělávat v kamnech oheň, ale kamna dokáží uchovat v topeništi dostatečně vysokou teplotu pro zapálení nové dávky paliva. kamna tak mohou fungovat v nepřetržitém stáložárném provozu.

Prodloužená záruka 10 let na litinový plášť kamen díky vysoce kvalitní litině!

O Dovre 425 CB - antracit zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Dovre 425 CB - antracit" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.