Dovre 225 CBS

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Výrobce: Dovre, Kód výrobku: DOE-205

UKONČENA VÝROBA

Malá litinová kamna Dovre 225 CB mají jmenovitý výkon 5 kW, minimální výkon 1.7 kW, maximální výkon je 7 kW, vytopí prostor o objemu 50 – 100 m3. Jsou vyrobena z vysoce kvalitní litiny s velkou tepelnou odolností a dlouhou životností. Kamna patří do speciální edice výrobce Dovre.

Stylová litinová krbová kamna moderního exkluzivního designu mají systém terciálního CB spalování – zplynování dřeva, systém oplachu skla horkým vzduchem. Do spalovací komory kamen proudí 3 spalovací vzduchy – primární vzduch jde zespodu pro prvotní spalování dřeva, sekundární vzduch proudí okolo topeniště a vychází horký shora na oplach skla, horký terciální vzduch je přiváděn soustavou trysek v zadní části topeniště a způsobuje druhotné zahoření nespálených částic a dřevoplynu.

Jaké většina kamen od výrobce Dovre je i tento model vybaven systémem bezroštového spalování doplněného popelníkem. Dochází tak k maximálnímu využití paliva. Kamna umožňují systém nepřetržitého hoření.

Kamna je možné napojit na externí přívod vzduchu zvenku, sklepa nebo technické místnosti. Externí přívod vzduchu má průměr 100 mm.Díky tomu jsou tato kamna vhodná i do nízkoenergetických domů a novostavby.

Palivo: dřevo, dřevěné brikety, maximální délka polen je 30 cm.

Prodloužená záruka 5 let na litinový plášť kamen.

O Dovre 225 CBS zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Dovre 225 CBS" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.