Dovre 2175 CBS/B

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Výrobce: Dovre, Kód výrobku: 2175CBS/B

Litinová krbová vložka Dovre 2175 CBS/B s bočním prosklením má jmenovitý výkon 10 kW, regulovatelný v rozmezí 3.3 – 12 kW a jsou schopna vytopit prostor o objemu 160 – 200 m3. Účinnost 76 %. Průměr kouřovodu 150 mm.

Boky topeniště jsou obloženy vermikulitovými deskami pro udržení vysoké teploty ve spalovací komoře nutné pro zplyňování dřeva, obložení také usměrnuje vyzařování tepla a stabilizuje hoření. Vložka je vybavena úsporným a ekologickým systémem dvoustupňového CB spalování, oplach skla předehřátým vzduchem, který silně proudí podél celé plochy skla seshora dolů a udržuje tak sklo v čistotě.

Systém bezroštového spalování bez popelníku umožnující maximálně prodloužit interval mezi přikládáním (popel a vytvořené žhavé uhlíky nepropadají přes rošt do popelníku, ale stále prohořívají v topeništi až na prach). Nad topeništěm je umístěn speciální deflektor, který rozráží kouřové plyny a prodlužuje jejich dráhu, díky čemuž dochází k maximálnímu využití kouřových spalin. Krbová vložka má integrovanou klapku, která se automaticky otevírá a zavírá při ovládání dveří krbové vložky. Dále je tam důmyslný sytém regulátorů vzduchu a několikanásobný deflektor pro zbržďování kouřových zplodin.

Palivo: dřevo, dřevěné brikety. Maximální délka polen: 50 cm

O Dovre 2175 CBS/B zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Dovre 2175 CBS/B" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.