Boreal EH7000 s troubou

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Dostupnost: Na dotaz

Naše cena: 35 491 Kč včetně DPH

Výrobce: Boreal, Kód výrobku: BOEH7000

Moderní rohová krbová kamna s troubou a úložným prostorem na dřevo Boreal EH7000 mají jmenovitý výkon 9 kW, regulovatelný v rozsahu 5– 10 kW, jsou schopna vytopit prostor o objemu 200 m3. Účinnost 74 %.

Trouba je prosklená, osazená teploměrem do 300°C pro kontrolu teploty, trouba je ocelová s chromovaným roštem – mřížkou o velikosti 410×225 mm.

Vyrobené z oceli s povrchovou úpravou žáruvzdorný černý lak. Litinová dvířka a spodní část topeniště s vitro keramickým sklem odolným do 750°C.

Odnimatelný rošt a vyjímatelný popelník pro snadné čištění a odstranění popela.

  • Rozměry topeniště: š x v x h: 425×310×385 mm
  • Rozměry trouby: š x v x h: 432×228×265 mm

Doporučené palivo: dřevo, dřevěné brikety. Maximální délka polen 43 cm.

Kamna Boreal jsou dvouplášťová vyrobená z kvalitní oceli s příměsí uhlíku pro delší životnost a tepelnou odolnost a stálost. Dvířka krbových kamen a celá spodní část topeniště (nejvíce namáhané části) jsou vyrobeny z kvalitní litiny. Topeniště je obložené žáruvzdornými tvarovkami české výroby (značky Promat).

Všechna krbová kamna Boreal mají jako standard systém dvoustupňového spalování (příváděný primární, sekundární a terciární vzduch) pro vysokou účinnost spalování, nízké emise vypouštěné do ovzduší a dlouhou dobu hoření. Samozřejmostí je také systém oplachu skla vzduchem tzv. vzduchová clona, která udržuje sklo déle čisté při hoření.

Každý uživatel kamen Boreal jistě ocení jednoduché a pohodlné ovládání kamen pomocí jednoho táhla ve spodní části kamen. Posunem tohoto regulačního táhla dochází k nastavení přívodu vzduchu do optimální úrovně tak, aby kamna pracovala ve zvoleném režimu. Pákové otevírání kamen je snadné a dokáže dobře utěsnit spalovací komoru.

O Boreal EH7000 s troubou zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Boreal EH7000 s troubou" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba prodejny: Po - Čt 8:30 - 15:00
Pá zavřeno, eshop v provozu

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.