BODART&GONAY Beskydy 3

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Dostupnost: Na dotaz

Naše cena: 18 513 Kč včetně DPH

Výrobce: BODART&GONAY, Kód výrobku: 08346

Krbová kamna BODART&GONAY Beskydy 3 mají jmenovitý výkon 8 kW – jsou schopna vytopit prostor o objemu cca 160 m3. Udávaná účinnost kamen Beskydy 3 je 62 %.

Jedná se o klasická kamna s průzorem z keramického skla, který poskytuje kouzelný pohled na oheň. Vnitřní strana skla je během chodu kamen samočinně oplachována vzduchem, čímž je výrazně sníženo zanášení skla. Kamna mohou spalovat dřevo i uhlí, což je umožněno systémem dvojitého přestavného roštu. Kamna ohřívají místnost jak sáláním, tak i prouděním teplého vzduchu přes konvekční trubice, které procházejí nad spalovací komorou a přes zadní konvekční plášť nasávají studenější vzduch od podlahy. Tento systém umožňuje rovnoměrnější rozložení tepla v místnosti a vytvoření optimální tepelné pohody. Tělo kamen je svařeno z kotlové oceli, spalovací komora je obložena snadno vyměnitelnými šamotovými cihlami, rozvaděč vzduchu a spalinové přepážky jsou vyrobeny ze žáruvzdorné nerezové oceli.

Kamna jsou vybavena automatickým kapilárním termostatem pro regulaci topného výkonu a optimalizaci spotřeby paliva. Připojení ke komínu je možné uskutečnit dozadu nebo vzhůru – kamna disponují oběma otvory, nepoužitý vývod se zaslepí poklicí. Shrnuto – nabízíme tradiční kamna s vysokým, dobře regulovatelným výkonem, se vždy čistým sklem a s pohodlnou obsluhou.

Kamna mohou spalovat uhlí i dřevo, díky systému dvojitého přestaveného roštu. Rozměry prosklení : výška 267 mm, šířka 195 mm.

Rozměry topeniště: hloubka 24 cm, výška 38 cm a šířka 36 cm. Rozměry přikládacího otvoru: výška – 21 cm a šířka 31.5 cm.

Použitelné palivo, dřevo, dřevní brikety, hnědouhelné brikety a lehké uhlí nebo antracit.

Recenze našich zákazníků, kteří si koupili BODART&GONAY Beskydy 3

ID recenze: 6870371

Tato kamna jsem zakoupila proto, že je máme již 15 let na jiné chalupě. Pořád jsou jako nová, bezúdržbová. Špalek vydrží i 13, 14 hodin, takže nemusím přikládat každou chvíli a hlavně pořád zatápět. Díky regulaci vzduchu je "práce" s nimi minimální. Montáž je snadná, po krátké době se můžete kochat pohledem na plamen. Vhodné pro celoroční topení i pro víkendové. Rychle se s nimi dá vytopit chalupa a po regulaci se dá udržovat teplota v objektu. Cena se může zdát vyšší oproti typově "podobným" kamnům, ale rozhodně není. Díky těmto kamnům ušetřím hodně paliva, které jsem v původních kamnech protopila. Díky regulaci vzduchu je to zhruba pěti až sedminásobek...

+ : Regulace vzduchu. Dlouhá výdrž paliva Snadná obsluha i montáž Z minulosti vím, že i dlouhá životnost kamen Cena

O BODART&GONAY Beskydy 3 zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "BODART&GONAY Beskydy 3 " jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Do 28.2.2017 opravdu bez navýšení

Nezapomeňte, že splátky CETELEM bez navýšení platí do 28.2.2017 . Pokud výrobek do 6ti měsíců zaplatíte, nebude Vás to stát ani korunu navíc!

Sleva na krbová kamna pro registrované

Víte, že jako registrovaný zákazník máte možnost nakupovat výrobky většiny výrobců kamen se slevou 3%? Stačí se zaregistrovat a přihlásit. Vaše ceny budou aktualizované. Přejeme příjemné nakupování :)

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.