BODART&GONAY Beskydy 3

QR kód produktu

NELZE OBJEDNAT

doprava zdarma

Výrobce: BODART&GONAY, Kód výrobku: 08346

NELZE OBJEDNAT

Krbová kamna BODART&GONAY Beskydy 3 mají jmenovitý výkon 8 kW – jsou schopna vytopit prostor o objemu cca 160 m3. Udávaná účinnost kamen Beskydy 3 je 62 %.

Jedná se o klasická kamna s průzorem z keramického skla, který poskytuje kouzelný pohled na oheň. Vnitřní strana skla je během chodu kamen samočinně oplachována vzduchem, čímž je výrazně sníženo zanášení skla. Kamna mohou spalovat dřevo i uhlí, což je umožněno systémem dvojitého přestavného roštu. Kamna ohřívají místnost jak sáláním, tak i prouděním teplého vzduchu přes konvekční trubice, které procházejí nad spalovací komorou a přes zadní konvekční plášť nasávají studenější vzduch od podlahy. Tento systém umožňuje rovnoměrnější rozložení tepla v místnosti a vytvoření optimální tepelné pohody. Tělo kamen je svařeno z kotlové oceli, spalovací komora je obložena snadno vyměnitelnými šamotovými cihlami, rozvaděč vzduchu a spalinové přepážky jsou vyrobeny ze žáruvzdorné nerezové oceli.

Kamna jsou vybavena automatickým kapilárním termostatem pro regulaci topného výkonu a optimalizaci spotřeby paliva. Připojení ke komínu je možné uskutečnit dozadu nebo vzhůru – kamna disponují oběma otvory, nepoužitý vývod se zaslepí poklicí. Shrnuto – nabízíme tradiční kamna s vysokým, dobře regulovatelným výkonem, se vždy čistým sklem a s pohodlnou obsluhou.

Kamna mohou spalovat uhlí i dřevo, díky systému dvojitého přestaveného roštu. Rozměry prosklení : výška 267 mm, šířka 195 mm.

Rozměry topeniště: hloubka 24 cm, výška 38 cm a šířka 36 cm.
Rozměry přikládacího otvoru: výška – 21 cm a šířka 31.5 cm.

Použitelné palivo, dřevo, dřevní brikety, hnědouhelné brikety a lehké uhlí.

Recenze našich zákazníků, kteří si koupili BODART&GONAY Beskydy 3

ID recenze: 6870371

Tato kamna jsem zakoupila proto, že je máme již 15 let na jiné chalupě. Pořád jsou jako nová, bezúdržbová. Špalek vydrží i 13, 14 hodin, takže nemusím přikládat každou chvíli a hlavně pořád zatápět. Díky regulaci vzduchu je "práce" s nimi minimální. Montáž je snadná, po krátké době se můžete kochat pohledem na plamen. Vhodné pro celoroční topení i pro víkendové. Rychle se s nimi dá vytopit chalupa a po regulaci se dá udržovat teplota v objektu. Cena se může zdát vyšší oproti typově "podobným" kamnům, ale rozhodně není. Díky těmto kamnům ušetřím hodně paliva, které jsem v původních kamnech protopila. Díky regulaci vzduchu je to zhruba pěti až sedminásobek...

+ : Regulace vzduchu. Dlouhá výdrž paliva Snadná obsluha i montáž Z minulosti vím, že i dlouhá životnost kamen Cena

O BODART&GONAY Beskydy 3 zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "BODART&GONAY Beskydy 3 " jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.