BELFONTE s klapkou ref. 2001X

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Cena od: 22 277 Kč

Tento produkt má varianty (vyberte kliknutím níže) :

Výrobce: Fonte Flamme, Kód výrobku: 08939

Jakost vložek FONTE FLAMME souvisí především s litinou použitou k jejich výrobě. Litina, která se používá a zpracovává je materiálem nejvyšší jakosti, který splňuje přísné požadavky na materiály používané k výrobě topných zařízení. Vysoké kvalitativní požadavky splňují také ostatní materiály použité k výrobě: žáruvzdorná skla (odolnost 750°C), pojiva z keramických vláken, žáruvzdorné barvy, mosaz, chrom a zlato. Jakost vložek Fonte Flamme je výsledkem přesnosti výroby a péče o detaily v každé etapě výroby. Krby Fonte Flamme se vyrábí ve Francii.

Tato krbová vložka má jmenovitý výkon 11kW a vytápěcí schopnost je 240 – 320 m3. Účinnost vložky je 70%, použitelné palivo je dřevo a dřevěné brikety a délka polen je 50 cm.

O BELFONTE s klapkou ref. 2001X zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "BELFONTE s klapkou ref. 2001X" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Do 28.2.2017 opravdu bez navýšení

Nezapomeňte, že splátky CETELEM bez navýšení platí do 28.2.2017 . Pokud výrobek do 6ti měsíců zaplatíte, nebude Vás to stát ani korunu navíc!

Sleva na krbová kamna pro registrované

Víte, že jako registrovaný zákazník máte možnost nakupovat výrobky většiny výrobců kamen se slevou 3%? Stačí se zaregistrovat a přihlásit. Vaše ceny budou aktualizované. Přejeme příjemné nakupování :)

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.