0 Kč (0)

BeF Home Aquatic WH 800 Black

BeF Home Aquatic WH 800 Black
Účinnost : 83 %
Výkon :18.5 kW
Provedení :jednoplášťová
Průměr kouřovodu :200 mm
Vývod kouřovodu :horní
Terciální vzduch :ne
Přívod ext. vzduchu :ano
Teplovodní výměník :ano
Materiál :kombinace
Spotřeba paliva : 5.50 kg
Hmotnost : 220.00 Kg
Šířka : 785 mm
Výška : 1002 mm
Hloubka : 529 mm
Záruční doba(měs.): 24
doprava ZDARMA
Doprava a servis v ČR zajištěn. 
Již není v prodeji!

Výrobce: BeF Home , Kód výrobku: 0100282

Teplovodní krbová vložka BeF Home Aquatic WH 800 Black má výkon regulovatelný v rozmezí 16–26 kW, jmenovitý výkon 18.5 kW. Výkon do vzduchu je 6 kW, výkon do výměníku 12.5 kW.

Externí přívod spalovacího vzduchu spolu s elektronickou kontrolou spalovacího procesu zajišťují maximálně efektivní využití paliva (elektronické regulace není v ceně)

Vhodně zvolený moderní formát topeniště s širokoúhlým prosklením dává možnost přikládat až 0,5 m dlouhými poleny

Hluboké litinové topeniště je vyloženo materiálem Carcon

Předností vložky je také jednoduchá údržba a jednoduché ovládání jedním regulačním prvkem

Čtyřstranný zazdívací rámeček a podstavec jsou již v ceně

IFT (Integral Frame Technology) – speciální tvarovaný profil rámu a dveří s integrovaným vedením a směrováním vzduchu, který umožňuje dvojité prosklení – za příplatek 3.600,– Kč.

CTC Integral (Controled Triple Combustion Integral) – jeden regulační prvek umožňuje ovládání a přesné rozdělení primárního a sekundárního vzduchu i vzduchu pro oplach skla, čímž je zajištěno kvalitní hoření i čisté sklo.

Použitelné palivo: dřevo

Krbová vložka se standardně dodává v provedení Black (rám není vůbec vidět, okraje skla jsou černé, na horní a dolní hraně skla je černá lišta). Na požádání je možné přiložit Silver lišty – bez příplatku (rám není vůbec vidět, okraje skla jsou černé, na horní a dolní hraně skla je nerezová lišta).

O BeF Home Aquatic WH 800 Black zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Žádný komentář, komentujte BeF Home Aquatic WH 800 Black jako první(pro zadání je potřeba se přihlásit)!

Na dotaz "BeF Home Aquatic WH 800 Black" není záznam v našem diskuzním fóru. Pokud chcete přidat dotaz do fóra, pokračujte zde: DISKUZE

NAHORU     

18 – 21.11.2015 Jotul vystavuje v Oprechticích!

Příjďte se podívat na výstavní trailer Jotul se zapojenými kamny. Některé modely jsou napojeny na komín a bude možnost vyzkoušet zatápění i hoření. V rámci této akce Vám nabídneme smluvní ceny – platí pouze pro ty co se zastaví osobně!

Rozbalili jsme a vystavili několik nových modelů od firmy ABX:

Z krbových kamen máme nově ABX RENNES 7 pískovec – kamna s automatickou regulací poměru primárního a sekundárního vzduchu, externím přívodem vzduchu zezadu nebo zespoda, moderním sklem s potiskem uchyceným v rámu. Dále u nás uvidíte například ABX POLAR 4 kachle california gold, ABX TURKU AQUA kachle cotto

Zapojili jsme kamna Thorma Atika AK se zabudovanou akumulací v provedení kachle bordó.

Dosavadní zkušenosti jsou pozitivní. Kamna se rychle rozhoří a hoří krásným čistým plamenem. Tím, že je ohniště na výšku, mají plameny čas se rozehrát, odrážejí se od horního deflektoru a vracejí se na sklo. Sklo je krásně čisté.

Vermikulity po zatopení zčernají, ale v průběhu topení – po cca 45 minutách se očistí a zůstávají, jako by se nebylo topilo. Akumulace se rychle nahřeje a krásně sálá. Regulace přívodu sekundárního vzduchu je precizní – kamna okamžitě reagují na změnu množství vzduchu. Projeví se to v okamžité změně tvaru a výšky plamene. Doporučuji navštívit naši prodejnu a vidět na vlastní oči.

Změna provozní doby na prodejně

Sezóna je tady. Abychom Vám vyšli co nejvíce vstříc, měníme na prodejně v Oprechticích provozní dobu a to do 30.11.2015 :
Po – Čt: 8:00 – 17:00
Pá: 8:00 – 15:00

Vyzkoušejte naše nové stránky už dnes!

Stačí se přihlásit a hurá na náš nový web :). Budeme moc rádi, když vyzkoušíte nákup krbových kamen právě z této nové verze stránek. Všichni přihlášení uživatelé nakupují kamna navíc s 3 procentní slevou!

ABX kamna Kamna HAAS SOHN Krbová kamna Thorma
Prity.cz Jotul litinová kamna Kamna a krbové vložky Romotop
Specialista na sporáky KVS Moravia La Nordica Extraflame Krbové vložky BEF
Želetavská kamna HS Flamingo Zahradní krby Norman
Krbova kamna COM na Facebooku Zlaté Ověřeno zákazníky na portále Heuréka
Pokud Vás zaujala naše nabídka krbových a kachlových kamen, nebo dalších výrobků spjatých s topením plamenem, budeme rádi, když nás budete kontaktovat. V Oprechticích u Ostravy provozujeme také vzorovou prodejnu, kde máme vystaveny nejprodávanější typy kamen a kde se Vám můžeme osobně věnovat. Krbová kamna COM - specialista na kamna!
+420 774 452 662
info@krbova-kamna.com
© Copyright 2006-2015 Krbova-kamna.com - specialista na kamna, provozovatel P. Vávra, webdesign V.Kolek, grafický návrh L.Žitník
kontakt Krbova kamna COMHodnoceni eshopu Krbova kamna COM
TOPlist