Atmos DC22S

QR kód produktu

Na objednávku

doprava zdarma

Dostupnost: Na objednávku

Naše cena: 75 700 Kč včetně DPH

Výrobce: Atmos, Kód výrobku: AT22S

Kotel na tuhá paliva Atmos DC22S s výkonem 22 kW. Kotel z řady Dřevoplyn je vybaven keramickou tryskou v horní komoře. Spodní komora, vybavena kulovou keramickou tvarovkou, je určena pro snadné vybírání popela.

Těleso kotle Atmos DC22S je vyrobeno z kvalitních ocelových plechů o tloušťce 3 až 8 mm. konstrukci tvoří násypka paliva (6 mm), opatřena ve spodní části zplyňovací tryskou s podélným otvorem pro průchod spalin a plynů.

Velikost plnícího otvoru je 45×26 cm. Minimální tah komína je 23Pa, maximální pracovní tlak vody je 2.5 bar. elektrický příkon za provozu je 50W. V zadní části tělesa kotlů je svislý spalinový kanál, opatřený ve vrchní části zatápěcí záklopkou. Vrchní část spalinového kanálu je opatřena odtahovým hrdlem pro připojení na komín.

Tento zplyňovací kotel pracuje s účinností až 90%.

Maximální délka polena – 53 cm. Průměrná spotřeba paliva je 6.2 kg suchého dřeva za hodinu. Doba hoření při jmenovitém výkonu je 2 hodiny.

Minimální předepsaná teplota vratné vody je 65°C, provozní teplotní spád je 80–90°C. Vychlazovací smyčka proto přetopení je součástí kotle.

Třída energetické účinnost A+, splňuje EKODESIGN – emisní třída kotle – 5.

O Atmos DC22S zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Atmos DC22S" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba prodejny: Po - Čt 8:30 - 15:00
Pá zavřeno, eshop v provozu

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.