Aduro 9.3 LUX

QR kód produktu

na dotaz

doprava zdarma

Dostupnost: na dotaz

Naše cena: 71 330 Kč včetně DPH

Výrobce: Aduro, Kód výrobku: Aduro 9.3 LUX

Krbová kamna Aduro 9.3 LUX mají jmenovitý výkon 6kW v rozmezí od 3–9kW a účinností 81.3%.

Tato kulatá konvekční krbová kamna vychází ze základního modelu Aduro 9, bez spodního vysouvacího zásobníku. Spalovací komora je postavena na nožce, což krbová kamna zvětšuje a opticky zužuje. Kamna Aduro 9.3 LUX doplňuje luxusní keramické sklo přes celá dvířka. Kamna mají po stranách spalovací komory velké prosklené otvory, které zajišťují maximální pohled na plamen ze všech stran. Boční průzory a sklo dvířek mají své vlastní oplachy, které zajišťují jejich čistotu, jsou podle potřeby regulovatelné.

Krbová kamna Aduro 9.3 LUX obsahují regulátor Aduro-tronic, systém regulace, který za Vás reguluje přisávání primárního vzduchu a zajišťuje optimální množství přívodu vzduchu a ideální proces spalování.

Novinkou je možnost pořízení přídavného systému Aduro Smart Response - je to jednotka se dvěma senzory, které komunikují bezdrátově s aplikací ve vašem telefonu nebo tabletu. Senzory sledují spalování a aplikace vás navádí, jak dokonale kamna ovládat.

O Aduro 9.3 LUX zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Aduro 9.3 LUX" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba prodejny: Po - Čt 8:30 - 15:00
Pá zavřeno, eshop v provozu

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.