Aduro 17 1 LUX white

QR kód produktu

na dotaz

doprava zdarma

Dostupnost: na dotaz

Naše cena: 78 400 Kč včetně DPH

Výrobce: Aduro, Kód výrobku: ADURO_171L

Aduro 17.1 Lux white mají jmenovitý výkon 6,5 kW, rozsah výkonu 3 –9kW, jsou schopna vytopit prostor o objemu 60 –250 m3 s účinností 78%.

Tyto zaoblené krbové kamna s bílým lesklým povrchem a velkým prosklení působí luxusním dojmem. Kamna mají velkou litinovou spalovací komoru. Velké prosklení zajišťuje krásný pohled na plamen doslova ze všech stran. Ve spodní části kamen se nachází vysouvací zásuvka, která slouží k uskladnění drobností potřebných k obsluze kamen.

Kamna mají primární přívod vzduchu (pod rošt), sekundární přisávání (fungující i jako velice funkční oplach skla dvířek pro zajištění max. čistoty a bezvadného pohledu na plameny) a terciální přisávání (přívod předehřátého vzduchu z mezipláště přímo do plynů vycházejících z plamenů, což zajistí shoření plynů a vyšší účinnost kamen). Krbová kamna obsahují regulátor Aduro-tronic, systém regulace, který za Vás reguluje přisávání primárního vzduchu a zajišťuje optimální množství přívodu vzduchu a ideální proces spalování.

Palivo: dřevo, ekobrikety. Maximální délka polen 39 cm.

Novinkou je možnost pořízení přídavného systému Aduro Smart Response – je to jednotka se dvěma senzory, které komunikují bezdrátově s aplikací ve vašem telefonu nebo tabletu. Senzory sledují spalování a aplikace vás navádí, jak dokonale kamna ovládat.

O Aduro 17 1 LUX white zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Aduro 17 1 LUX white" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba prodejny: Po - Čt 8:30 - 15:00
Pá zavřeno, eshop v provozu

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.