Aduro 15.3 - závěsná krbová kamna

QR kód produktu

na dotaz

doprava zdarma

Dostupnost: na dotaz

Naše cena: 60 200 Kč včetně DPH

Výrobce: Aduro, Kód výrobku: Aduro 15.3

Krbová kamna Aduro 15–3 je závěsná verze na zeď velmi úspěšného typu Aduro 15. Mají jmenovitý výkon 6.5 kW v rozmeuí od 3–10 kW.

Tato kamna jsou dokonalá pro milovníky oblých tvarů, mají velké prosklení a zároveň splňují požadavek nízkého výkonu. Široká spalovací komora a obrovské zaoblé prosklení umožňuje pohled na oheň ze všech stran.

Maximální délka polen je 50 cm.

Krbová kamna mají primární přívod vzduchu (pod rošt), sekundární přisávání vzduchu funguje i jako oplach skla dvířek pro zajištění čistoty. Terciální přisávání, (přívod předehřátého vzduchu z mezi pláště přímo do plynů vycházejících z plamenů), zajišťuje vyšší účinnost kamen. 

Krbová kamna obsahují regulátor Aduro-tronic, systém regulace, který za Vás reguluje přisávání primárního vzduchu a zajišťuje optimální množství přívodu vzduchu a ideální proces spalování.

Novinkou je možnost pořízení přídavného systému Aduro Smart Response - je to jednotka se dvěma senzory, které komunikují bezdrátově s aplikací ve vašem telefonu nebo tabletu. Senzory sledují spalování a aplikace vás navádí, jak dokonale kamna ovládat.

O Aduro 15.3 - závěsná krbová kamna zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Aduro 15.3 - závěsná krbová kamna" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba prodejny: Po - Čt 8:30 - 15:00
Pá zavřeno, eshop v provozu

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.