Aduro 15

QR kód produktu

Na objednávku

doprava zdarma

Dostupnost: Na objednávku

Naše cena: 57 740 Kč včetně DPH

Výrobce: Aduro, Kód výrobku: ADURO15

Krbová kamna Aduro 15 Aduro 15 – Krbová kamna na dřevo Porovnat Máte dotaz? Klikněte.

Krbová kamna Aduro 15 mají jmenovitý výkon 6,5kw, regulovatelný v rozmezí od 3–10kW s účinností 78%. Tato kamna jsou dokonalá pro milovníky oblých tvarů. Široká spalovací komora a obrovské zaoblé prosklení umožňuje pohled na oheň ze všech stran. Vespod kamen je velký uzavíratelný úložný prostor na uskladnění dřeva.

Krbová kamna mají primární přívod vzduchu (pod rošt), sekundární přisávání vzduchu funguje i jako oplach skla dvířek pro zajištění čistoty. Terciální přisávání, (přívod předehřátého vzduchu z mezi pláště přímo do plynů vycházejících z plamenů), zajišťuje vyšší účinnost kamen. 

Krbová kamna obsahují regulátor Aduro-tronic, systém regulace, který za Vás reguluje přisávání primárního vzduchu a zajišťuje optimální množství přívodu vzduchu a ideální proces spalování.

Novinkou je možnost pořízení přídavného systému Aduro Smart Response – je to jednotka se dvěma senzory, které komunikují bezdrátově s aplikací ve vašem telefonu nebo tabletu. Senzory sledují spalování a aplikace vás navádí, jak dokonale kamna ovládat.

Maximální délka polen je 50cm.

O Aduro 15 zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Aduro 15" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba prodejny: Po - Čt 8:30 - 15:00
Pá zavřeno, eshop v provozu

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.