ABX Laponie Exklusive - perle

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Dostupnost: Na dotaz

Naše cena: 89 918 Kč včetně DPH

Tento produkt má varianty (vyberte kliknutím níže) :

Výrobce: ABX, Kód výrobku: 30514

Kachlová kamna ABX Laponie Exklusive na bílém ocelovém soklu v provedení kachle hnědá, zelená, písková nebo perle mají tepelný tok do prostoru ( dříve jmenovitý výkon) 10 kW, regulovatelný v rozmezí 5–12kW. Jsou schopna vytopit prostor o objemu 100 až 240 m3. Spotřeba při jmenovitém výkonu je 2.9 kg suchého dřeva za hodinu.

V těchto kamnech použita krbová vložka ABX Pegas. Pro více technických parametrů doporučujeme shlédnout detail krbové vložky v sekci „krbové vložky“.

Krbová vložka ABX Pegas je vyrobena z ocelového plechu, topeniště je vyloženo žáruvzdornou keramikou. Hluboký popelník je pod litinovým roštem, přístupný po vyjmutí roštu. Sklo je v provedení Exklusive – velké sklo s designovým černým potiskem, uchycené v lištách nahoře a dole.

Kachlová kamna ABX Laponie Exklusive mají možnost připojení externího spalovacího vzduchu – ze zadní nebo spodní strany – hrdlo průměr 100 mm je potřeba doobjednat. Nově je kachlový obklad spojován tzv. " do panelu" – bez bílého silikonu mezi jednotlivými kachly.

Použitelné palivo: kusové dřevo, dřevěné brikety.

O ABX Laponie Exklusive - perle zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašteVýsledky hledání 'ABX Laponie Exklusive - perle' v našem diskuzním fóru:

Re:ABX LAPONIE EXKLUSIVE - kouřovod

autor: Admin

Dobrý den, troufám si s určitostí tvrdit, že kamna při zapojení do 100 mm komína nebudou hořet.
Ale alibisticky Vám odpovím: kontaktujte kominíka – revizního technika spalinových cest . Ten by měl mít konečné slovo. Ikdyž tuším, co Vám odpoví ....

Petr vávra


ABX LAPONIE EXKLUSIVE - kouřovod

autor: Váš dotaz

Dobrý den, právě jsme se přestěhovali do domu, ve kterém je otevřený krb, rádi bychom ho kvůli prašnosti nějakým způsobem uzavřeli. Tato krbová vložka se nám líbí, nevíme si ale rady s instalací. Je to vůbec možné? Obejdeme se bez bourání? Byla by možná telefonická konzultace? S pozdravem


Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba prodejny: Po - Čt 8:30 - 15:00
Pá zavřeno, eshop v provozu

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.