ABX Island 5 - šedý plech - mastek včetně horní desky

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Dostupnost: Na dotaz
Běžná cena: 21 343 Kč
Ušetříte: 3 201 (15.0 %)

Naše cena: 18 142 Kč včetně DPH

Tento produkt má varianty (vyberte kliknutím níže) :

Výrobce: ABX, Kód výrobku: 08611.3

Krbová kamna ABX Island 5 v provedení mastek včetně horní desky mají jmenovitý výkon 5 kW, maximální výkon 7 kW a jsou schopna vytopit prostor o objemu 50–140 m3.

Jedná se o dvouplášťová ocelová kamna, ohniště je vyloženo vermeculitem, rošt je litinový. Spotřeba při jmenovitém výkonu je 1.5 kg/hod suchého dřeva. Rozměry topeniště: šířka 32 cm, hloubka 26 cm.

Použitelné palivo: dřevo, ekobrikety a hnědouhelné brikety.

O ABX Island 5 - šedý plech - mastek včetně horní desky zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašteVýsledky hledání 'ABX Island 5 - šedý plech - mastek včetně horní desky' v našem diskuzním fóru:

KAmna ABX ISLAND 5 - dodání

autor: Vas dotaz

dobrýden chtěl bych se informovat na krbová kamna ABX ISLAND 5-šedý plech kod 08612 cena s DPH 13990 popřípadě ABX ISLAND 5 -šedý s nerey boky kod 08611 cena s DPH 14290 zda je možnost dodání a do kolika pracovních dnů. Děkuji s pozdravem


Do 28.2.2017 opravdu bez navýšení

Nezapomeňte, že splátky CETELEM bez navýšení platí do 28.2.2017 . Pokud výrobek do 6ti měsíců zaplatíte, nebude Vás to stát ani korunu navíc!

Sleva na krbová kamna pro registrované

Víte, že jako registrovaný zákazník máte možnost nakupovat výrobky většiny výrobců kamen se slevou 3%? Stačí se zaregistrovat a přihlásit. Vaše ceny budou aktualizované. Přejeme příjemné nakupování :)

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.