Abx Helvetia KP I. kachlový sokl - hnědá

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Dostupnost: Na dotaz

Naše cena: 52 196 Kč včetně DPH

Tento produkt má varianty (vyberte kliknutím níže) :

Výrobce: ABX, Kód výrobku: 302621

Kachlová kamna s externím přívodem vzduchu ABX Helvetia I. na kachlovém soklu s horní kachlovou deskou v provedení kachle hnědá mají jmenovitý výkon 7 kW, regulovatelný v rozmezí 3.5 až 9 kW. Jsou schopna vytopit prostor o objemu 70 až 180 m3, spotřeba dřeva při jmenovitém výkonu je 2.1 kg/hod suchého dřeva.

Použitá krbová vložka je ocelová, dvířka a rošt jsou litinové, topeniště je vyloženo vermeculitem. Kamna mají přívod terciálního vzduchu a mají možnost připojení spalovacího vzduchu z exteriéru.

Rozměry topeniště : šířka 38cm, hloubka 28 cm. Použitelné palivo : dřevo, dřevní brikety.
O Abx Helvetia KP I. kachlový sokl - hnědá zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašteVýsledky hledání 'Abx Helvetia KP I. kachlový sokl - hnědá' v našem diskuzním fóru:

Kachlová kamna ABX HELVETIA kachlový sokl

autor: Váš dotaz

Dobrý den,

v návaznosti na náš telefonát činím tento dotaz:
Moje rodina reálně uvažuje o koupi kachlových krbových kamen ABX Helvetia KP I., bez výměníku, 7 kW, s kachlovým soklem, hnědé barvy. Kamna se nám velmi líbí, jenom si nejsme jisti, zda jsou vhodná pro vytápění právě naší rekreační chalupy, která je cca 35 let stará, průměrně izolovaná (tvárnice 25 cm) a nachází se v Novohradských horách ve výšce 800 m.n.m. (jednalo by se o vytápění hlavní přízemní místnosti o kubatuře cca 130 m3). Kouřovod by byl zaveden do komína 15x15 cm, vysokého cca 8m. Nevíme ovšem, jaký tah komín má (běžně se prý vyžaduje 10 Pa), ani jak jej zjistit (změřit), a zda uvedené parametry budou pro požadovanou funkci kamen a pro spolehlivé vytápění postačovat.

Rádi si necháme od Vás poradit i ohledně vývodu kouřovodu (zadní, který bychom rádi preferovali, nebo horní, který patrně poskytne více tepla?). Budete-li potřebovat další informace, rád Vám je poskytnu.

Pokud dojdete k závěru, že uvedená kamna by vyhovovala výše popsaným parametrům, pak Vás rovněž prosím o informaci o aktuální ceně kamen (včetně způsobu platby) a o sdělení alespoň přibližného termínu jejich dodání (včetně způsobu dopravy).

Předem děkuji za Vaši odpověď.
S pozdravem


Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba prodejny: Po - Čt 8:30 - 15:00
Pá zavřeno, eshop v provozu

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.