Jøtul F 377 Advance High Top

QR kód produktu

na dotaz

doprava zdarma

Dostupnost: na dotaz

Naše cena: 148 990 Kč včetně DPH

Výrobce: Jotul, Kód výrobku: JOT_F377

Litinová krbová kamna Jotul F 377 CB BP Advence High Top – černý lak, mastkové obložení patří do řady Jotul F 370 Advence. Jmenovitý výkon kamen je 6kW regulovatelný v rozmezí 3.9 – 9 kW, účinnost 78%, horní i zadní vývod vývod kouřovodu, průměr 150 mm.

Krbová kamna mají terciální (dvoustupňové) spalování CB, přímé napojení na externí přívod vzduchu (CPV)průměr 100 mm, součástí kamen je popelník.

Řada Jotul F 370 Advence (ADV) působí opticky velmi podobně jako řada F Jotul 370. Horní deska u typu ADV je lehce vyklenutá, konstrukce vnitřních dílů je trošku jiná.

Výhled na oheň je ještě luxusnější díky zvětšené ploše prosklení dvířek a bočnímu prosklení, ovládání přívodu vzduchu je ještě snazší a postará se o dokonale čisté sklo.

Jotul F 377 Advance High Top je obložený mastkovými komponenty, které jsou nejen krásné a elegantní, ale také mají vynikající schopnost akumulovat teplo. V horní části je tento model doplněn akumulačním nástavcem. Ve spodní části kamen se ukrývá praktický úložný prostor s odnímatelnou poličkou.

Palivo: dřevo, maximální délka polen 33 cm.

Možnost prodloužení záruky na vnější litinový plášť na 25 let zdarma.

O Jøtul F 377 Advance High Top zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz " Jøtul F 377 Advance High Top" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba prodejny: Po - Čt 8:30 - 15:00
Pá zavřeno, eshop v provozu

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.