HS FLAMINGO Kachlová kamna AQUAFLAM VARIO PERU 11/5kW

QR kód produktu

na dotaz

doprava zdarma

Dostupnost: na dotaz

Naše cena: 95 290 Kč včetně DPH

Výrobce: HS Flamingo , Kód výrobku: HSF_34

Kachová kamna s výměníkem Aquaflam Vario Peru 11/5kW mají jmenovitý výkon 11kW v rozmezí mezi 7–15kW , výkon do vody 3–9 kW. Účinnost 80,22%. Jsou schopné vytopit prostor až 300m3.

Letošní novinkou jsou tyto moderní kachlová kamna PERU, které jsou obložené ručně vyráběnými kachlemi, kachle mají navíc akumulační schopnost. Dvířka spalovací komory jsou vybavené tří-bodovým zavíráním. Součástí teplovodního výměníku je ochlazovací smyčka, která chrání kamna před přetopením. Kamna mají technologii sekundárního spalování, které zvýšuje účinnost a dále přívod terciárního vzduchu pro dokonalé spalování a stálý přísun vzduchu. Možnost napojení na externí přívod vzduchu.

Kamna lze regulovat manuálně táhly nebo elektronicky, pomocí potenciometru s teplotním bezpečnostním čidlem. Varianta integrované elektronické regulace přívodu vzduchu automaticky chrání proti přetopení.

Krbová kamna Aquaflam Vario Peru jsou standardně dodávána s teplovodním výměníkem je možnost z výběru mezi dvěma výkony: 3 – 9kW a 5 – 11kW

Můžete si vybrat, jak budete svá kamna používat, mají možnost přechodu mezi tepolovodním a teplovzdušným vytápěním.

O HS FLAMINGO Kachlová kamna AQUAFLAM VARIO PERU 11/5kW zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašteVýsledky hledání 'HS FLAMINGO Kachlová kamna AQUAFLAM VARIO PERU 11/5kW' v našem diskuzním fóru:

Re: Kamna HS FLAMINGO MELAND - informace

autor: Admin

Dobrý den, děkujeme za zájem o námi nabízená kamna.
Kamna HS FLAMINGO mají popelník skrytý za dvířky - dostanete se k němu po otevření dvířek.

Cena uvedená na internetu je po slevě. Doprava je zdarma kamkoli po ČR. Kamna meland je možno objednat ve 2 barevných provedeních - hnědo-béžová dlažba , nebo bianco. Dlažbu je možno svépomocí velice jednoduše vyměnit za jakoukoli jinou.

80 m2 je cca 200 m3 - tomu by uvedená kamna odhadem odpovídala, ale neznám tepelné ztráty objektu, ani velikost místnosti, kde budou kamna stát.
Podložky naleznete zde:

http://www.krbova-kamna.com/podlozky-pod-krbova-a-kachlova-kamna-k.html

Dle normy by podložka měla přesahovat kamna o minimálně 30 cm dopředu a minimálně 10 cm do boku a dozadu. Kamna je možno položit přímo na tvrzené sklo.

Pokud budete mít další dotazy, napište.

Přeji hezký den
Petr Vávra


Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba prodejny: Po - Čt 8:30 - 15:00
Pá zavřeno, eshop v provozu

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.