Kachlová kamna s výměníkem ABX BAVARIA - sokl : diskuze

no image
Autor: Vas dotaz
02. 11. 2009, 06:42:27
Kachlová kamna s výměníkem ABX BAVARIA - sokl

Dobrý den, mám zájem o tento typ kamen a chci se zeptat, zda je možné u tohoto typu odmontovat a zaslepit výměník. Dále mne zajímá zda litinový sokl má také nějaké barevné provedené nebo je jen černý. Děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

admin
Autor: admin
02. 11. 2009, 06:43:03
Re: Kachlová kamna s výměníkem ABX BAVARIA - sokl

Dobrý den, děkujeme za zájem o naše služby.

Sokl litinový je pouze černý.

Zaslepit výměník oficiálně nelze.

Ve většině případů ( kamna ABX, Haas+Sohn, LA NORDICA, PRITY) je teplovodní výměník součástí topeniště. Pokud by výměník nebyl napojen na odběr tepla, došlo by k jeho zničení. Ke kamnům s výměníkem od firmy HAAS+SOHN a kamnům EMG VIVALDI je možno dokoupit zaslepovací sadu. Výměník je v kamnech upevněn cca 16 šrouby. Po odšroubování šroubů je možno výměník s celou zadní stěnou odejmout a nahradit zaslepovací sadou a kamna provozovat bez napojení na teplovodní systém. Po čase je možno výměník opět nainstalovat. Nebo naopak, pokud koupíte kamna bez výměníku ( taková, která jsou v nabídce i v modifikaci s výměníkem), můžete později výměník dokoupit a doinstalovat. Zaslepovací sady a teplovodní výměníky naleznete v sekci Příslušenství k Haas+Sohn.
Přeji hezký den
Petr Vávra

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.