0 Kč (0)

Jotul F3MF nebo Jotul F100CB.

Nové téma  |  Úvodní strana

Jotul F3MF nebo Jotul F100CB.
BOUSAAutor: BOUSA
Datum: 12. 07. 2007, 08:05:44

Dobrý den,
Mám zájem o koupi některých z těchto uvedených typů krbových kamen a to Jotul F3MF nebo Jotul F100CB.
chteli bychom využít i moznosti přiležitnostne topit uhlim,vim, že CB ma dvoji spalování na druhou stranu účinnost obou kamen se pohybuje okolo 78% a doba hoření je take stejna min. cca 6 hod.,prosím Vás o doporučení,která kamna jsou podle Vás lepší na provoz -spotřeba paliva místnost cca 70m2,délky výhřevu a ktera by jste si koupil Vy sam.

dekuji za odpoved zdravim bousa

Odpovědět

Re: Jotul F3MF nebo Jotul F100CB.
AdminAutor: Admin
Datum: 13. 07. 2007, 08:33:34

Dobrý den, děkuji za dotaz.
Rozhodnutí je na Vás. Kamna mají obdobný výkon, liší se trochu v designu. Rozhodoval bych se podle designu.
Nevím, jestli máte kamna, nebo to budou Vaše první. Já bych uhlím netopil – je z něj daleko více popela ( manipulace s ním apod…).
Chtěl bych upozornit, že dlouhá doba hoření je v případě snížení přívodu vzduchu na minimum ( nikoli při topení).
Uvedená kamna nemám odzkoušena v praxi, proto nemohu porovnat ze své zkušenosti. Rozhodnutí je opravdu na Vás.
Přeji hezký den
Petr vávra


Odpovědět

18 – 21.11.2015 Jotul vystavuje v Oprechticích!

Příjďte se podívat na výstavní trailer Jotul se zapojenými kamny. Některé modely jsou napojeny na komín a bude možnost vyzkoušet zatápění i hoření. V rámci této akce Vám nabídneme smluvní ceny – platí pouze pro ty co se zastaví osobně!

Rozbalili jsme a vystavili několik nových modelů od firmy ABX:

Z krbových kamen máme nově ABX RENNES 7 pískovec – kamna s automatickou regulací poměru primárního a sekundárního vzduchu, externím přívodem vzduchu zezadu nebo zespoda, moderním sklem s potiskem uchyceným v rámu. Dále u nás uvidíte například ABX POLAR 4 kachle california gold, ABX TURKU AQUA kachle cotto

Zapojili jsme kamna Thorma Atika AK se zabudovanou akumulací v provedení kachle bordó.

Dosavadní zkušenosti jsou pozitivní. Kamna se rychle rozhoří a hoří krásným čistým plamenem. Tím, že je ohniště na výšku, mají plameny čas se rozehrát, odrážejí se od horního deflektoru a vracejí se na sklo. Sklo je krásně čisté.

Vermikulity po zatopení zčernají, ale v průběhu topení – po cca 45 minutách se očistí a zůstávají, jako by se nebylo topilo. Akumulace se rychle nahřeje a krásně sálá. Regulace přívodu sekundárního vzduchu je precizní – kamna okamžitě reagují na změnu množství vzduchu. Projeví se to v okamžité změně tvaru a výšky plamene. Doporučuji navštívit naši prodejnu a vidět na vlastní oči.

Změna provozní doby na prodejně

Sezóna je tady. Abychom Vám vyšli co nejvíce vstříc, měníme na prodejně v Oprechticích provozní dobu a to do 30.11.2015 :
Po – Čt: 8:00 – 17:00
Pá: 8:00 – 15:00

Vyzkoušejte naše nové stránky už dnes!

Stačí se přihlásit a hurá na náš nový web :). Budeme moc rádi, když vyzkoušíte nákup krbových kamen právě z této nové verze stránek. Všichni přihlášení uživatelé nakupují kamna navíc s 3 procentní slevou!

ABX kamna Kamna HAAS SOHN Krbová kamna Thorma
Prity.cz Jotul litinová kamna Kamna a krbové vložky Romotop
Specialista na sporáky KVS Moravia La Nordica Extraflame Krbové vložky BEF
Želetavská kamna HS Flamingo Zahradní krby Norman
Krbova kamna COM na Facebooku Zlaté Ověřeno zákazníky na portále Heuréka
Pokud Vás zaujala naše nabídka krbových a kachlových kamen, nebo dalších výrobků spjatých s topením plamenem, budeme rádi, když nás budete kontaktovat. V Oprechticích u Ostravy provozujeme také vzorovou prodejnu, kde máme vystaveny nejprodávanější typy kamen a kde se Vám můžeme osobně věnovat. Krbová kamna COM - specialista na kamna!
+420 774 452 662
info@krbova-kamna.com
© Copyright 2006-2015 Krbova-kamna.com - specialista na kamna, provozovatel P. Vávra, webdesign V.Kolek, grafický návrh L.Žitník
kontakt Krbova kamna COMHodnoceni eshopu Krbova kamna COM
TOPlist