Kamna HAAS+SOHN Madeira - regulace vzduchů a Easy control : diskuze

no image
Autor: Váš dotaz
23. 10. 2015, 09:47:24
Kamna HAAS+SOHN Madeira - regulace vzduchů a Easy control

Dobry vecer, chtel bych se zeptat na kamna Madeira. Moc se mi libi a rad bych si je dal do drevostavby s rekuperaci vcetne externiho privodu vzduchu. Budou kamna fungovat tak ,ze si zavru privod vzduchu z mistnosti a pustim si treba na plno externi privod? Neni mi prave jasne jak Easy control funguje, jak to vse nastavim jednou packou? Dekuji moc za vysvetleni, pripadne za doporuceni jinych kamen. PS: v navodu se pise: primární, sekundární, terciální – jaky to jsou? Jake je z externiho privodu? Hezky vecer.

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

Admin
Autor: Admin
23. 10. 2015, 09:48:06
Re:Kamna HAAS SOHN Madeira - regulace vzduchů a Easy control

Dobrý den.
Pokud mají kamna Haas+Sohn systém Easy control, jedná se o to, že páčkou na boku kamen ovládáme vzduch přicházející do krbových kamen.
Kamna mají primární vzduch přicházející pod rošt ( používá se při zatápění, špatných klimatických podmínkách, zhoršeném tahu komína apod) , sekundární vzduch, který oplachuje sklo a kterým řídíte intenzitu topení a terciální vzduch, který se manuálně nereguluje – kamna si jej nasávají tahem komína. Všechny tyto vzduchy se do kamen dostávají přes hrdlo externího přívodu vzduchu ( hrdlo na zadní straně kamen).
Takže pokud zatápíte , nastavíte si páčku easy control do polohy START, po roztopení a stabilizaci hoření ji posunete do polohy topení a pokud potřebujete snížit výkon, tak si ji přivřete – velice jednoduché. Pokud jste někdo z našeho okolí, stavte se na prodejnu – předvedeme v praxi – topíme v kamnech Haas+SOHN Savona s výměníkem.

Přeji hezký den

Petr Vávra

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.