Automatický kotel na uhlí : diskuze

no image
Autor: Dal.Ma
19. 08. 2015, 11:27:07
Automatický kotel na uhlí

Dobrý den,
zdravím všechny topiče :), potřebuji poradit. Mému otci se blíží padesátka a já mu chci koupit kotel na uhlí na chalupu. Ten jeho za chvilku zakážou, protože má šílené emise, tak nechci, aby musel sám pořizovat nový, když ani on tomu nerozumí, ani neví, že si na to může vzít dotaci od státu (to je takový můj trumf, jak při koupi ušetřit). Mám v hledáčku tenhle kotel od firmy TOPMAX, tak se chci zeptat, jestli s ním někdo topí:
'Odkaz'
Už mám dvě pozitivní recenze – jednu od známého, který má tenhle automatický kotel na uhlí na chatě a chválí si to a druhou z jiného serveru, ale chci se pojistit, ačkoliv je to dobrá cena, tak to přece jen nějaké peníze jsou.

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

no image
Autor: Fil.Gr
09. 10. 2015, 09:16:50
Re:Automatický kotel na uhlí

Je to dobrá koupě, my to máme na chatě a takový automatický kotel na uhlí aby jeden pohledal. Samozřejmě já nejsem odborník ani žádný velký nadšenec, ale zkušenosti s firmou Topmax mám dobré, takže proč to nezkusit také, že? Výhoda, že takový kotel můžete krmit prakticky vším (to je trochu přehnané, ale výběr „krmiv“ je slušný).

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.