Jotul F3 cb : diskuze

no image
Autor: Jan.Š
15. 06. 2013, 13:16:28
Jotul F3 cb

Dobrý den, chtěl bych si koupit u vás kamna Jotul F3 CB a nejprve prosím o radu jestli je to dobrá volba a nebo jestli by jste mi doporučili něco jiného..
Bydlíme v prvorepublikovém bytě o velikosti 100m2 se stropy 3m. Plastová okna, parketová podlaha, jsme v suterénu s nezatepleným sklepem. Byt vytápíme plynem a spotřeba je dost velká. cca 2500m3 pri 22°C
Proto jsme se rozhodli šetrit pomocí dřeva. Se skladovaním dřeva neni problem. Kamna budou umistěna v obývacím pokoji o velikosti 60m3 a chtěl bych aby se ve dne co nejvice tepla dostalo i do sousedních pokoju skrz otevrene velké dveře a zbytek přitápel plynem. A večer u televize to měl přiškrcené a vytápěl jen obývací pokoj. Představoval jsem si to tak že když bude v obýváku už velké teplo tak pustím na chvíli natačecí ventilator a ten teplo rozfouka vedle. Jde mi o to co nejvíc minimalizovat spotřebu plynu aniž bych měl kamna s výmeníkem.
Moc děkuji za vaši radu.

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

no image
Autor: Jan.Š
15. 06. 2013, 14:02:21
Re: Jotul F3 cb

Ještě jsem zapoměl napsat že topanař mi spočítal energetickou naročnost celého bytu na 15KW…

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

Kam.Ob
Autor: Kam.Ob
17. 06. 2013, 16:16:19
Re: Re: Jotul F3 cb

Dobrý den,

děkujeme za zájem o naše služby. Vámi poptávaná kamna Jotul F 3 CB jsou schopna vytopit prostor až 216m3. Orientační výpočet 1kW vytopí 20m3 s přihlédnutím na tepelné ztráty. V místnosti, kde budou kamna umístěna bude samozřejmě největší teplo než v místnostech ostatních. Jako doplňkové dotápění je určitě možné zvolit tato kamna s tím, že přebytečné teplo půjde do osttatních místností.

V případě dotazů nás kontaktujte.
S pozdravem
Jana Pařenicová
obchodní asistentka

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.