Prity - recenze, životnost : diskuze

no image
Autor: Váš dotaz
12. 06. 2013, 14:15:42
Prity - recenze, životnost

Dobrý den Zvažuji nákup vašich kamen s výměníkem. Máte již nějaké recenze či reference ? Jaká je garance a životnost kamen ? Jak dobře pracují s porovnáním výkon a průměr kouřovodu ? Děkuji za doplňující informace.

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

Kam.Ob
Autor: Kam.Ob
12. 06. 2013, 14:16:48
Re: Prity - recenze, životnost

Dobrý den,
děkujeme za zájem o naše služby.
Krbová kamna prodáváme cca 5 let. Během této doby jsme nezaznamenali větší počet reklamací. Zákazníci někdy potřebují po víceletém používání vyměnit jen šamot nebo rošt. S náhradními díly i po uplynutí dvouleté záruky není problém.
Předpokladem pro dobrou funkci kamen Prity s výměníkem je vhodnost komína (tah, těsnost a podobně). Doporučený komínový tah pro kamna Prity s výměníkem je 15 – 18 Pa. Tah komína Vám změří kominík. Důležitý údaj je také jmenovitý výkon do výměníku. V případě, že topíte napřímo do radiátorů bez akumulační nádoby, výkon výměníku musí přibližně odpovídat výkonu všech zapojených radiátorů. Velmi důležitým ( a bohužel často ze strany topenářů opomíjeným) aspektem je správné zapojení výměníku, kde by měl být nainstalován tzv krátký okruh k nahřátí výměníku a k udržování konstantní teploty na vstupu do výměníku. Další důležitou podmínkou správného provozu a dlouhé životnosti kamen je kvalitní suché dřevo.

Budete-li mít další dotaz, neváhejte nás kontaktovat.

Přeji pěkný den

Jana Jedináková
obchodní asistentka

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.