ABX OXFORD - životnost ocelové vložky a vyzdívky : diskuze

no image
Autor: Váš dotaz
19. 03. 2012, 11:35:14
ABX OXFORD - životnost ocelové vložky a vyzdívky

Dobrý den.
Chtěl bych se Vás zeptat, jestli je možné aby se ten plech z čehož je dělaná vložka někdy dokázal propálit. A jak dlouho asi tak vydrží ten „šamot“ v krbu bez toho aniž by se musel opravit?! A jaké jsou zkušenosti majitelů z touto krbovou vložkou. Děkuji S pozdravem

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

Admin
Autor: Admin
19. 03. 2012, 11:35:41
Re: ABX OXFORD - životnost ocelové vložky a vyzdívky

Dobrý den, děkuji za zájem o naše výrobky.

Vložka ABX OXFORD patří dlouhodobě k nejprodávanějším. Uživatelé u ní oceňují hlavně velké prosklení ( a tím i možnost použít velká polena). Není problém přiložit poleno o délce 50 cm. Na otázku životnosti je velmi problematické odpovědět. Z velké většiny se na životnosti vložky projevuje zůsob užívání. Dlouhodobé přetápění a používání nedovolených paliv se výrozně projevuje na životnosti.

Při správném provozu je předpoklad dlouhého a spokojeného užívání. Ocelový plech má velmi dobré vlastnosti ve smyslu roztažnosti vlivem tepla. Tělo vložky je kryto vermikulitem – ten brání působení přímého ohně na korpus vložky. Vermikulity je potřeba po určitém čase, který se odvíjí od způsobu provozování, vyměnit. Je možno vyměnit pouze jeden díl, nebo celé ohniště komplet – dle stavu.

Pokud budete mít další dotazy, napište.
Přeji hezký den / Best regards


Petr Vávra

Reagovat na příspěvky lze po přihlášení

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.