Želetavská kamna Nut MK - hladká, bílá lesk

QR kód produktu

Na objednávku

doprava zdarma

Dostupnost: Na objednávku

Naše cena: 111 675 Kč včetně DPH

Tento produkt má varianty (vyberte kliknutím níže) :

Výrobce: Brabenec - Želetava, Kód výrobku: 09748.1

Želetavská kachlová kamna Nut MK – kachle hladké, bílé lesklé mají jmenovitý výkon 7 kW, maximální výkon je 11 kW, účinnost nejméně 80% (jednu z nejvyšších na trhu) díky přívodu primárního, sekundárního a terciálního vzduchu (bezroštová krbová vložka E2 bez možnosti teplovodního výměníku). Vývod kouřovodu zadní, horní na zakázku. Minimální tah komína je 10Pa.

Výška osy odtahového středu :1070; 1320; 1570;

Barevné varianty: hladká červená

Kachlová kamna jsou určena k vytápění obytných místností, rekreačních zařízení i pracovních míst, kde je záměrem zvýšení tepelné pohody, ke které přispívá i vjem z pohledu na plamen. Kamna jsou sestavena z vložky a keramického opláštění. Vložka je konstruovaná jako svařenec ze žáruvzdorného plechu tloušťky 4 mm.

Spalovací komora je uzavřena dvířky s rovinným žáruvzdorným sklem s teplotní odolností až 900°C .Skelet krbové vložky je chráněn speciální žáruvzdornou barvou. Podle různých modifikací jsou vložky osazeny rošty. Primární spalovací vzduch je ovládaný regulační klapkou na spodní hraně dvířek. Sekundární vzduch je regulovatelný klapkou umístěnou pod dvířky.

Použitelné palivo: dřevo a dřevěné brikety. Maximální délka polen 33cm.

Drobné nepřesnosti ve velikosti, pravoúhlosti a rovinnosti ploch, rozdíly v odstínu a efektech glazury, jsou nedílnou součásti tohoto keramického výrobku. Výskyt drobných vlasových trhlin v glazuře je přípustný a není považován za vadu.

O Želetavská kamna Nut MK - hladká, bílá lesk zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Želetavská kamna Nut MK - hladká, bílá lesk" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.