Želetavská kamna Bes

QR kód produktu

Na objednávku

doprava zdarma

Cena od: 75 875 Kč

Tento produkt má varianty (vyberte kliknutím níže) :

Výrobce: Brabenec - Želetava, Kód výrobku: 09009

Želetavská kachlová kamna Bes MK mají jmenovitý výkon 5 kW, regulovatelný v rozmezí 5 – 8kW, účinnost 80%. Použitá vložka E1u má externí přívod vzduchu, těsná dvířka aby nepřisávala vzduch z místnosti, primární vzduch pod rošt pro roztopení, sekundární vzduch pro čisté sklo a terciální vzduch pro dokonalejší a účinnější spalování. Jsou schopna vytopit prostor o objemu 80 – 180 m3. Minimální tah komína je 10 Pa.

Tato kachlová kamna se nevyrábějí s teplovodním výměníkem, standardně mají zadní vývod, horní jen na objednávku za příplatek (4226,–Kč).

Výška osy na střed je 1105 mm.

Žároviště je chráněno speciálním sklokeramickým materiálem odolným do 900°C, s vysokou tvrdostí a odolností proti poškrábání.

Standardní provedení: kachle hladká zelená (luft mřížka), hladká medová (luft mřížka), hladká bílá lesk (luft pruhy), hladká červená (luft pruhy).

Použitelné palivo: dřevo, dřevěné brikety. Maximální délka polen 33cm.

Drobné nepřesnosti ve velikosti, pravoúhlosti a rovinnosti ploch, rozdíly v odstínu a efektech glazury, jsou nedílnou součásti tohoto keramického výrobku. Výskyt drobných vlasových trhlin v glazuře je přípustný a není považován za vadu.

O Želetavská kamna Bes zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Želetavská kamna Bes" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.