Želetavská kamna Bes MK

QR kód produktu

Na objednávku

doprava zdarma

Cena od: 55 457 Kč

Tento produkt má varianty (vyberte kliknutím níže) :

Výrobce: Brabenec - Želetava, Kód výrobku: 09009

Želetavská kachlová kamna Bes MK mají jmenovitý výkon 5 kW, regulovatelný v rozmezí 5 – 8kW, účinnost 80%. Použitá vložka E1u má externí přívod vzduchu, těsná dvířka aby nepřisávala vzduch z místnosti, primární vzduch pod rošt pro roztopení, sekundární vzduch pro čisté sklo a terciální vzduch pro dokonalejší a účinnější spalování. Jsou schopna vytopit prostor o objemu 80 – 180 m3. Minimální tah komína je 10 Pa.

Tato kachlová kamna se nevyrábějí s teplovodním výměníkem, standardně mají zadní vývod, horní jen na objednávku za příplatek (3 675,–Kč).

Výška osy na střed je 1105 mm.

Žároviště je chráněno speciálním sklokeramickým materiálem odolným do 900°C, s vysokou tvrdostí a odolností proti poškrábání.

Standardní provedení: kachle hladká zelená (luft mřížka), hladká medová (luft mřížka), hladká bílá lesk (luft pruhy), hladká červená (luft pruhy).

Použitelné palivo: dřevo, dřevěné brikety. Maximální délka polen 33cm.

Drobné nepřesnosti ve velikosti, pravoúhlosti a rovinnosti ploch, rozdíly v odstínu a efektech glazury, jsou nedílnou součásti tohoto keramického výrobku. Výskyt drobných vlasových trhlin v glazuře je přípustný a není považován za vadu.

O Želetavská kamna Bes MK zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Želetavská kamna Bes MK " jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Do 28.2.2017 opravdu bez navýšení

Nezapomeňte, že splátky CETELEM bez navýšení platí do 28.2.2017 . Pokud výrobek do 6ti měsíců zaplatíte, nebude Vás to stát ani korunu navíc!

Sleva na krbová kamna pro registrované

Víte, že jako registrovaný zákazník máte možnost nakupovat výrobky většiny výrobců kamen se slevou 3%? Stačí se zaregistrovat a přihlásit. Vaše ceny budou aktualizované. Přejeme příjemné nakupování :)

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.