Thorma Passau šedý - kachle cappuccino

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Výrobce: Thorma, Kód výrobku: 2009051514

ILUSTRAČNÍ FOTO. Krbová kamna Thorma Passau v provedení šedý plech + kachlový obklad cappuccino mají jmenovitý výkon 7 kW, regulovatelný v rozmezí 3.5 až 10.5 kW a jsou schopna vytopit prostor o objemu 100 až 165 m3. Spotřeba při jmenovitém výkonu je 2.4 kg/hod suchého dřeva nebo 1.7 kg/hod uhelných briket. Účinnost kamen je 79%. Rozměry skla: výška 32 cm, šířka 26 cm. Rozměry topeniště: šířka 37 cm, hloubka 26 cm, výška 28 cm. Jedná se o ocelová kamna, ohniště je vyloženo šamotem a vermeculitem, rošt je litinový.

V těchto krbových kamnech lze spalovat kusové dřevo, ekobrikety a hnědouhelné brikety.

Kamna Thorma Passau je možno objednat v provedení bez soklu, na soklu (černý nebo bílý omítaný) a s nástavcem( černý nebo bílý omítaný).

Recenze našich zákazníků, kteří si koupili Thorma Passau šedý - kachle cappuccino

ID recenze: 6039299

Produkt jsem vybrala náhodně . Kamna jsme vybírali tak at nejsou moc těžká . I když vypadali na obrázku že jsou malá , byli jsme příjemně překvapení že tomu tak není . Komunikace s obchodem hodnotím na výbornou !

+ : Zatím jsme velmi spokojení i když máme kamna krátce .

O Thorma Passau šedý - kachle cappuccino zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašteVýsledky hledání 'Thorma Passau šedý - kachle cappuccino' v našem diskuzním fóru:

Kachlová krbová kamna Thorma PASSAU - dodání

autor: Vas dotaz

Dobrý den. Z Vaší nabídky jsme si vybrali kamna THORMA PASSAU šedý + šedý sokl a nástavec - kachle kappuccino. Moc se nám zamlouvají. Objednat bychom je chtěli zhruba do měsíce. Chceme se zeptat, zda budou na skladě a zda je možno objednat kachle i v ji né barvě než je kappuccino. Dále nás zajímá, zda nemáte mezisklad ve středočeském kraji (jsme ze Slaného), abychom se na ně mohli podívat. Děkujeme. S pozdravem


Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.