Thorma Almeria - komplet

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Výrobce: Thorma, Kód výrobku: F9478610618

Krbová vložka Thorma Almeria v provedení černý plech má jmenovitý výkon 8 kW ( regulovatelný v rozmezí 4 až 12 kW) a je schopna vytopit prostor o objemu 98 až 190 m3. Spotřeba paliva při jmenovitém výkonu: 2.2 kg/hod dřeva nebo 1.7 briket. Účinnost vložky je 82.3%.

Jedná se o ocelovou vložku, topeniště je vyloženo nehořlavým materiálem, rošt je litinový. Krbová vložka Thorma ALMERIA má hrdlo pro přisávání vzduchu z exteriéru.

Rozměry skla: výška 47 cm, šířka 37 cm. Rozměry topeniště: šířka 37 cm, hloubka 26 cm, výška vzadu 28 cm, výška vepředu 42 cm.

V topeništi je zpravidla zábrana proti vypadávání dřeva – tyč, kterou je možno vyměnit za zábranu hřeben. Zábranu hřeben je možné dokoupit za 200,–Kč.(sekce – příslušenství ke kamnům Thorma)

Teplota spalin je 337°C. Doporučený tah komínu je 10Pa.

Použitelné palivo: dřevo, dřevní brikety nebo hnědouhelné brikety. Hmotnostní tok spalin dřevo – 6.9 g/s. Hmotnostní tok spalin hnědouhelné brikety – 8.9 g/s.

Tento model má rovná dvířka, která jsou zasklena tepelně vysokoodolným keramickým sklem.

Součástí dodávky Almeria – komplet je zazdívací rámeček s otvory – označovaný jako rám Alicante CM – viz foto a výstupní hrdlo ( uživatel si může vybrat buď šikmé hrdlo, nebo kolmé vnitřní hrdlo – dle způsobu montáže ).

Za příplatek 870,– kč je možno dodat druhý plášť – pro teplovzdušné rozvody ( označení plášť Valencia CM II pozink).
O Thorma Almeria - komplet zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Thorma Almeria - komplet " jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Do 28.2.2017 opravdu bez navýšení

Nezapomeňte, že splátky CETELEM bez navýšení platí do 28.2.2017 . Pokud výrobek do 6ti měsíců zaplatíte, nebude Vás to stát ani korunu navíc!

Sleva na krbová kamna pro registrované

Víte, že jako registrovaný zákazník máte možnost nakupovat výrobky většiny výrobců kamen se slevou 3%? Stačí se zaregistrovat a přihlásit. Vaše ceny budou aktualizované. Přejeme příjemné nakupování :)

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.