SEGUIN DUTERIEZ XS Range 03

QR kód produktu

na dotaz

doprava zdarma

Dostupnost: na dotaz

Naše cena: 112 439 Kč včetně DPH

Výrobce: SEGUIN DUTERIEZ, Kód výrobku: 09914

Krbová kamna SEGUIN DUTERIEZ XS Range 03 mají výkon 6–9 kW. Jsou vybavena systémem dvojího spalování . Tento systém přivádí do horní části kamen předehřátý vzduch, který se promíchá s plameny vznikající při hoření na roštu a za vysokých teplot díky tomuto předehřátému vzduchu dochází k druhému vzplanutí plynů vzniklých při hoření na roštu. Kamna mají přívod externího vzduchu (CPV) o průměru 80mm.

Výrazným prvkem je osazení nového typu topeniště AX-F 800 H WS s velkým prosklením a výsuvnými dveřmi v prosklení Black Line, nerezové lemování topeniště, nerezová dekorativní lišta, emise CO 0,11%, emise prachových částic 15mg. Použitelné palivo: dřevo. Maximální délka polen 50cm.

Krbová kamna SEGUIN DUTERIEZ XS03 se vyrábějí ve třech barevných provedeních černé (RAL black 9005),slonové kosti (RAL ivory 1013) a čokoládové (RAL chocholate 8017).

Barevné provedení na zde prezentované fotografií kamen je čokoláda .

O SEGUIN DUTERIEZ XS Range 03 zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "SEGUIN DUTERIEZ XS Range 03" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Do 28.2.2017 opravdu bez navýšení

Nezapomeňte, že splátky CETELEM bez navýšení platí do 28.2.2017 . Pokud výrobek do 6ti měsíců zaplatíte, nebude Vás to stát ani korunu navíc!

Sleva na krbová kamna pro registrované

Víte, že jako registrovaný zákazník máte možnost nakupovat výrobky většiny výrobců kamen se slevou 3%? Stačí se zaregistrovat a přihlásit. Vaše ceny budou aktualizované. Přejeme příjemné nakupování :)

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.