Romotop KV Heat WA 2g 59.50.01 s výměníkem (HWA2N 01)

QR kód produktu

ukončena výroba

doprava zdarma

Výrobce: Romotop, Kód výrobku: 0101062

ukončena výroba

Krbová vložka Romotop KV Heat WA 2g 59.50.01 (HWA2N 01) s výměníkem má celkový jmenovitý výkon 10 kW, regulovatelný v rozmezí 5 – 13 kW. Jmenovitý výkon do výměníku je 6 kW, regulovatelný v rozmezí 3 – 8 kW. Tah 12 Pa, teplota spalin 273°C, účinnost 85%, průměrná spotřeba dřeva 2.7 kg/h.CPV (centrální přívod vzduchu) má průměr 150 mm. Objem výměníku 47 litrů.

Systém vedení spalin double spin, byl vyvinutý za účelem získání nejvhodnější trajektorie odvodu spalin ze spalovací komory do hrdla vložky s cílem dosažení zejména maximální ekologie a čistoty spalování v kombinaci s odpovídající účinností a pochopitelně estetikou hoření.

Co znamená systém double spin?
  • Hoření je mimořádně stabilní při různých dávkách paliva. Proces hoření se snadno udržuje i při malých dávkách paliva, tedy při topení na nízký výkon.
  • Při provozování v rozmezí ideálního výkonu je stále dosahováno optimálního spalování, kterého je obvykle u jiných výrobků dosahováno v mnohem užším intervalu. Samozřejmě ekologie provozu jde ruku v ruce s jeho ekonomikou.
  • Projektantům a dalším odborníkům umožňují krbové vložky Romotop své umístění do širokého spektra staveb s různými tepelnými ztrátami, a to i tam, kde obvykle krbová vložka s velkým prosklením nebyla vhodná.

Krbová vložka má litinový rošt, popelník, stavitelné nožky a potištěné sklo. Spalovací komora je vyložena šamotem. Součástí krbové vložky je odvzdušňovací ventil.

Palivo: dřevo, dřevěné brikety. Maximální délka polen 50 cm.

Rám dveří je vyroben ze speciálního tuhého válcovaného profilu. Zástavbový rozměr 589×498 mm. Možnost doplnění vložky o zástavbový rámeček H2N RAM06 4S

Splňuje normy: EN 13 229, DIN+, Bimsch V 1/2, zákon o ochraně ovzduší ČR

O Romotop KV Heat WA 2g 59.50.01 s výměníkem (HWA2N 01) zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Romotop KV Heat WA 2g 59.50.01 s výměníkem (HWA2N 01)" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.