Olymberyl HF 556 Vitus

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Výrobce: Olymberyl, Kód výrobku: 20070723003

Krbová kamna Olymberyl HF 556 Vitus mají maximální výkon 8 kW. Tah komína 10 Pa. Litinová krbová kamna moderního designu, vybavená ohnivzdorným topeništěm, systémem dvojího spalování a také samostatně přístupným popelníkem jsou výrobcem určena pro spalování dřeva i uhlí (pro uhlí prozatím chybí certifikace pro ČR.

Krbová kamna Olymberyl HF 556 Vitus jsou určena k lokálnímu vytápění místností. Jedná se o kombinaci svařence z ocelového plechu s vyšamotovanou spalovací komorou, litinovými díly ( rošt, vnější plášť, odtahové hrdlo) a prosklenými přikládacími dvířky. Regulace primárního vzduchu se clonou v popelníkových dvířkách, regulace přívodu sekundárního vzduchu je řešena clonou nad přikládacími dvířky. Technické parametry: teplota spalin na výstupu : 343°C, koncentrace CO při referenčním obsahu O2 – 0,21%, účinnost 60,8%, spotřeba paliva – 2.9 kg suchého dřeva za hodinu.

Přenos tepla sáláním. Římsa pod popelníkem brání spadu popele na zem. Krbová kamna do každého prostředí. Díky neutrálnímu designu zapadnou do každého interiéru bytu, rodinného domu, chalupy. Velké sklo se samočístícím efektem poskytuje dokonalý pohled na hořicí dřevo.Kamna pro spalování dřeva (pro uhlí chybí certifikace pro ČR)
Sekundární spalování pro vyšší efektivitu
„Airwasch“ systém pro čistění skla Výška topeniště: 195 mm
Šířka topeniště: 340 mm

Provedení smalt je pouze na objednávku s přirážkou 25–30% ceny. Barvy smaltu: černá, zelená, modrá.

O Olymberyl HF 556 Vitus zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Olymberyl HF 556 Vitus" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.