Novapack Anna I s výměníkem

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Výrobce: Novapack, Kód výrobku: HSF03-002

UKONČENÁ VÝROBA

Krbová kamna s výměníkem Novapack Anna I mají sekundární přívod vzduchu, regulaci přívodu primárního vzduchu,u těchto kamen je snadná výměna dlažby. Nominální výkon kamen je 13.5 kW, výkon do výměníku 8 kW, do prostoru 5.5 kW.Objem výměníku je 10.8 litrů, účinnost kamen je 77.3 %. Norma EN 13240, průměrná teplota spalin 267 °C, maximální provozní teplota 80 °C. Maximální provozní tlak 3 bar

Spalovací komora je vyrobena z 5 mm plechu, těleso z 3 mm plechu, topeniště je vyloženo šamotem. Závit na vodu: 1" (vnitřní)

Rozměr topeniště:(Š x H): 430×370 mm
Rozměr dlažby (Š x V x H):350×400×10; 115×238 mm

Použitelné palivo je dřevo a brikety. Délka polen 35 cm.

O Novapack Anna I s výměníkem zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašteVýsledky hledání 'Novapack Anna I s výměníkem' v našem diskuzním fóru:

Re: ake krbove kachle

autor: Miluš

Dobrý den,

děkujeme za zájem o naše služby. Pokud máte výpočet výkonu od odborné topenářské firmy, doporučila bych Vám kamna s výkonem do výměníku cca 8 kW. Teda za předpokladu, že ten výkon je vypočítán na základě tepelných ztrát Vašeho domu. Např. kamna Novapack Anna I s výměníkem, Anna II s výměníkem, Anna III s výměníkem, Haas+Sohn Mantova s výměníkem, Haas+Sohn Trino s výměníkem… S výběrem kamen se ještě poraďte s topenářem a nezapomeňte, že v případě výpadku elektřiny, je potřeba zajistit náhradní zdroj napájení pro oběhové čerpadlo, jinak by jste si kamny nemohli zatopit, poškodilo by to výměník.

S pozdravem

Jana Pařenicová
obchodní asistentka


Teplovodni kamna

autor: Jan Kaprhál

Dobry den,
udelal jsem si malou resersi trhu teplovodnich kamen a pri pozadavku vykonu ccca 7kW do vydo a co nejmene do vzduchu (kamna jsou jen jako doplnkovy zdroj tepla pro natapeni AN a vykon do vzduchu je tedy spise nezadouci pri normalnim provozu podlahovky) mi vysly takovehle vysledky (spise jednoduchy design, bez obloukovych strisek):

ABX – Island 10 a Pori 10 …vyssi cena kolem 25k, dobra ucinnost(82%), vykon 6/4
Haas+Sohn – Adria Max a novinka Mantova…o neco nizsi ucinnost(80%), ceny kolem 19k, vykon 7,3/6,5
Skladova technika (Bulhari?) – Komfort 21KXL B…opet nizsi ucinnost(74%), cena kolem 16k, vykon 6(7)/4(3)
Novapack – Anna III…ucinnost kolem 77%, vykon 8/5,5, cena kolem 16k

Zajimal by mne nazor odbornika na kvalitu provedeni jednotlivych vyrobku, moznosti ovladani (H+S ma tercialni spalovani). Samozrejme jsem nasel i cenove o dost levnejsi (kolem 9–13k), ale zrazuje me nizka ucinnost kolem 70% max.

Dekuji za JAKOUKOLIV radu!
Kaprhal


Anna vs. ABX Pori10 aqua

autor: Jindra

Dobrý den. V bytě mám 4 radiátory o celkovém výkonu 6713 W + bojler na teplou vodu cca 2000 W. Místnost, kde budou kamna, má ztrátu 2600 W. V m2 je to 106 m2 + bojler do vody a 46 m2 do vzduchu. (Ovšem místnost s kamny je velmi chladná, i v létě je tam jen kolem 20 °C, v zimě ne víc než 17 °C, takže přetopení se moc nebojím.)
Nyní prosím radu:
1/ Jaká kamna (výkonově) jsou podle vás pro mně vhodná?
2/ Uvažoval jsem o Novapack Anna, nebo ABX Pori 10. Není jejich výkon pro mně moc silný? Všude čtu, že je lépe slabší kamna, nerad bych je pak dusil. Ale tyto kamna zase mají jako jedny z mála vhodný poměr vzduch-voda.
3/ Chtěl bych externí přívod vzduchu, Anna ho nemají. Myslíte, že se na ně dá svépomocí nějak přidělat příruba? Myslím, jestli je to konstrukčně možné?
Děkuji.


Krbová kamna s výměníkem - volba výkonu

autor: Vas dotaz

Dobrý den,

chtěl jsem poprosit o radu, jaká kamna byste mi doporučil jako doplněk k ústř.topení na plyn. Potřebuji o něco více výkonu do vody, než do vzduchu. Chtěl bych vzduchem vytápět cca 115 m3 (cca 5,5 kW ??).
Dále jsem sečetl udávané výkony radiátorů v místnostech, které bych chtěl vytápět vodou a všechny dohromady mají cca 7 kW. Tyto radiátory nyní vytápí cca 124 m3. V budoucnu bych rád ještě připojil radiátor cca 2 kW na půdě (cca 25 m3).
Rozhoduji se mezi Novapack ANNA II s výměníkem, H.+S. Odensee, ABX Viking a Stockholm 8. HAAS+SOHN je docela známá firma , ale jaká je kvalita kamen ABX a ANNA II ? Jaká je podpora např.náhr.dílů?

Předem díky za odpověď.

S pozdravem


Re: Krbová kamna Novapack ANNA III s výměník - výkon

autor: admin

Dobrý den, děkujeme za zájem o naše služby.
Ke krbovým kamnům Novapack ANNA III s výměníkem je nutno připojit radiátory o výkonu 8 kW ( jako je výkon výměníku).
Přeji hezký den


Petr Vávra
Re: Krbová kamna NOVAPACK ANNA II s výměníkem

autor: admin

Dobrý den, děkuji za zájem o naše služby.
Krbová kamna NOVAPACK ANNA II mají výkon do výměníku 8 kW - to odpovídá odhadem 160 m3. Ovšem konečné slovo o dimenzování by měl mít topenář ( nutno vycházech ne z m3, ale z tepelných ztrát).

V případě dalších dotazů, napište.
Přeji hezký den
Petr VávraRe: KAmna Novapack ANNA I s výměníkem

autor: admin

Dobrý den, děkujeme za zájem o naše služby.
Uvedená kamna jsou k dispozici - termín dodání cca 3 pracovní dny.
Cena uvedená na internetu je včetně 19% DPH a včetně dopravy kamkoli po ČR.
Přeji hezký den


Petr Vávra


Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.