Nordpeis Arosa N-21 černý

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Tento produkt má varianty (vyberte kliknutím níže) :

Výrobce: Nordpeis, Kód výrobku: 09927.1

Krbová obestavba NORDPEIS AROSA s římsou z černé břidlice. Použitá ocelová vložka N-21 má jmenovitý výkon 6kW, regulovantelný v rozmezí 2–10kW. Hmotnostní tok spalin 5.9 g/s. Průměrná teplota spalin 297°C.Požadovaný komínový tah je 14–25 Pa.

Má oplach skla pro zabezpečení nerušeného pohledu na oheň a samozřejmě čisté spalování. Nejlepší technika spalování optimálně izolované ohnisko tvoří dokonalou hru plamenů a produkují komfortní teplo. Vysoká teplota v ohnisku spálí případné saze, takže platy Thermotte, uvnitř krbové vložky si udrží bílou barvu.

Krbovou obestavbu NORDPEIS AROSA lze připojit na externí přívod vzduchu +1660,–Kč.
Ocelová krbová vložka N-21 je dustupná ve čtyřech barevných provedeních rámečku – černá, antracit , chrom, chrom matný (každá má jinou cenu). Arosa – podkladová deska mramor – 11417,–Kč

Krbová obestavba NORDPEIS AROSA s římsou z černé břidlice je novinka v řešení stavby krbů, která je velmi rychlá, kvalitní, nevyžadující zvláštní odbornost, ale nabízí jedinečná designová řešení. Lze ji snadno natřít předem nebo před montáží latexovou, resp.akrylovou barvou.

Použitelné palivo: dřevo. Délka polen 35cm.

O Nordpeis Arosa N-21 černý zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Nordpeis Arosa N-21 černý " jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.