Nordica Termo 650 prisma s výměníkem

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Výrobce: La Nordica, Kód výrobku: 6016515

Krbová vložka Nordica Termo 650 prisma s výměníkem a lomeným sklem a výsuvem má jmenovitý výkon do místnosti 10 kW, jmenovitý výkon do výměníku 11 kW, při spotřebě 6.5 kg dřeva za hodinu. Účinnost je 73% – vložka má systém dvojího spalováni. CO emise při 13 % O2 0,24 %,obsah vody výměníku tepla je 75 litrů, pracovní tlak maximálně 1,5 bar, pracovní teplota 70˚C.

Krbové vložky s teplovodním výměníkem od firmy Nordica jsou proti jiným firmám zase o krok napřed. Spočívá to v předehřívání primárního, sekundárního a terciálního vzduchu. Regulace pouze jedním ovladačem zjednodušuje obsluhu.

Litinový rošt má deseticentimetrový límec (zvednutí), kde se udržuje vysoce žhavá vrstva paliva. Firma Nordica tímto dosahuje čistého hoření.V konečném efektu je účinnost nejvyšší, nezanáší se komín a sklo zůstává po dlouhou dobu čisté.

O Nordica Termo 650 prisma s výměníkem zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Nordica Termo 650 prisma s výměníkem" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.