Nordica Plasma - Madraperla

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Dostupnost: Na dotaz

Naše cena: 57 377 Kč včetně DPH

Tento produkt má varianty (vyberte kliknutím níže) :

Výrobce: La Nordica, Kód výrobku: 0100150.6

Samostatná krbová závěsná vložka s držákem na stěnu Nordica Plasma s rámečkem Madreperla – keramický rám obrazu.

Novinka, která svojí konstrukcí a způsobem montáže zcela nahrazuje stavbu krbu. Maximální bezpečnost s minimálními zastavovacími rozměry, rychlá a snadná montáž jsou hlavními přednostmi.

Unikátní plochá krbová vložka se šířkou prosklení 80 cm a hloubkou necelých 30 cm. Vložka je vyrobena z ocelového dvoupláště.

  • výška: 555 mm(korpus bez rámečku) 726 mm (včetně rámečku)
  • šířka : 800 mm (korpus bez rámečku) 1249 mm (včetně rámečku)
  • rozměr přikládacího otvoru : 635×185
  • rozměry topeniště: ŠxVxH 590×266×130 mm

Průchodem vzduchu mezi plášti dochází k intenzivnímu předávání tepla do prostoru. Vysoký podíl sálavého tepla přes sklo dvířek se vytváří odrazem zadní světlou stěnou ohniště. Ohniště je ve spodní části tvořeno litinovým žlábkem, do kterého se vkládá pouze jedno až dvě polena. Zadní část a boky jsou obloženy světlým Hi-Tech materiálem Yronker s vysokou žárovou odolností.

Regulace primárního a sekundárního vzduchu je v prostoru pod přikládacími dvířky. Základní otvírání je s panty napravo. Na žádost je možno přeinstalovat opačně.

Vyústění kouřovodu je pouze nahoru o velikosti 130 mm. Jednoduchá montáž spočívá v zavěšení do dodávaného rámu, který se přichytí čtyřmi šrouby do kovových hmoždinek na zeď. Vysokou účinností přes 79 % a nízkými emisemi CO tento typ navazuje na ostatní výrobky Nordica.

Pro napojení kouřovodu musí být do komína zabudována zděř o průměru 150mm a to v maximální výšce 113.5 cm od dolní hrany této vložky k dolní hraně zděře-toto platí při použití rovného kouřovodu 50cm+90° kolena. Při napojení pouze kolenem je tato vzdálenost 69cm. Výška samotné krbové vložky bez rámečku je 55cm a rozhodnutí v jaké výšce nad zemí ji umístite je na Vás.

Doporučujeme na občasné topení k vytvoření tepelné pohody, intenzívnímu kontaktu s ohněm a jako designový doplněk moderních interiérů.

Drobné nepřesnosti ve velikosti, pravoúhlosti a rovinnosti ploch, rozdíly v odstínu a efektech glazury, jsou nedílnou součásti tohoto keramického výrobku. Výskyt drobných vlasových trhlin v glazuře je přípustný a není považován za vadu.

O Nordica Plasma - Madraperla zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašteVýsledky hledání 'Nordica Plasma - Madraperla' v našem diskuzním fóru:

Re: Re: Re: Re: Re: Kamna hloubka 30cm

autor: Kolek

Tak to je situace velmi podobná a nenacházím mezi kamny takové, které by měly sklo a šlo tak koukat na oheň. Od 33cm výše přibývá kamen, které by vyhovovaly. Takové dražší řešení je toto 'Odkaz'  – 31cm . Předpokládám ale, že na chatu je to opravdu drahé.
Dále s 33cm je to 'Odkaz'  – 33cm. Nemáme v nabídce určitě všechny výrobky a výrobce, možná někde najdete lepší řešení.


Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.