Nordica Monoblok 750 - prisma

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Výrobce: La Nordica, Kód výrobku: 6018755

UKONČENA VÝROBA, NELZE OBJEDNAT

Krbová vložka Nordica Monoblok 750 s lomeným ( prizmatickým) sklem má jmenovitý výkon 13 kW při spotřebě 3.8 kg paliva za hodinu. Účinnost krbové vložky je 80.9%. Vložka se otevírá výsuvem nahoru. Externí přívod vzduchu o průměru 200 mm, účinnost 80,9 %, emise CO při 13 % O2 0,06 %.

Použité materiály: rošt, spodní a zadní část topeniště je z litiny GG25, zbývající část topeniště je obložena speciálními deskami IRONKER, madlo je izolované. Součástí je teplovzdušný plášť se 4 výstupy 120 mm. Na objednávku je možné dokoupit ventilátor – 800m3/hod. – pro větší cirkulaci vzduchu. Tři litinové nožičky s výškovým nastavením.

Primární a sekundární vzduch je možné regulovat, terciální vzduch je nastaven pevně. Všechny vložky společnosti NORDICA se vyznačují precizností zpracování a použitím kvalitních materiálů.

O Nordica Monoblok 750 - prisma zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Nordica Monoblok 750 - prisma" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.