Nordica Insert 50 Crystal s ventilátory

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Výrobce: La Nordica, Kód výrobku: 6016503

Krbová vložka Nordica Insert 50 Crystal s ventilátory má výkon 6 kW při spotřebě paliva 2 kg suchého dřeva za hodinu. Nejmenší krbová vložka z řady Insert je vhodná do nízkoenergetických domů a malých prostorů. Malý výkon 6 kW, možnost napojení na starý i nový komín. Kouřovod o průměru 130 mm. Čisté sklo po dlouhou dobu provozu je samozřejmostí­.Vysoká účinnost – 78 % a nízké koncentrace emisí kouřových spalin 0,12 % CO patří k tomu nejlepšímu, co je v dnešní době možno nabídnout.

Zcela nový typ krbové vložky – kazety pro vlastní obezdění. Jedná se o dvouplášťové provedení tzn., že sálavá složka tepla je přeměněna na ohřátý vzduch, který následně vychází průduchem v přední části vložky. Zcela nové jsou použité materiály ve spalovacím prostoru. Kombinace litiny, oceli, žáruodolných betonů a skamolexu posunují užitné vlastnosti těchto vložek na absolutní vrchol soudobého poznání spalovacích procesů.

Popis výrobku:
Vlastnosti:
  • rozměry topeniště Šířka x Výška x Hloubka = 288×320×360 mm
  • externí vzduch o průměru 120 mm
  • kromě regulovatelného vstupu primárního a sekundárního vzduchu je v zadní litinové desce topeniště vstup pro terciální vzduch
  • teplota odcházejících spalin při nominálním výkonu:
  1. při topení dřevem 280°C
  2. při topení uhelnými briketami 290°C

Na objednávku lze doplnit vnější plášť krbové vložky Insert 50 Crystal přírubami pro napojení rozvodů teplého vzduchu. V případě zájmu o tuto úpravu jsme připraveni vyhovět také Vašemu požadavku.

Pro snadnou funkci krbové vložky (dostatečnou cirkulaci v mezi plášti , zamezení nežádoucích rezonancí aj.) je nutné vložku při instalaci usadit tak, jak je zobrazeno výše na obrázku. Vložka musí mít volný přístup vzduchu k otvoru ve středu zadní části dna. Nesmí být položena celým svým dnem na rovnou podložku. Jak je vidět na obrázku je nutné vyzdít (cihla, Ytong) po celé délce bočních hran podstavec pro vložku.

Maloobchodní cena sady pro dodatečnou montáž externího vzduchu pro krbové vložky řady Insert 50 a Insert 50 Verticale Crystal je 357,– Kč včetně DPH.

O Nordica Insert 50 Crystal s ventilátory zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Nordica Insert 50 Crystal s ventilátory" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.