Nordica Focolare 70 prisma

QR kód produktu

Na dotaz

doprava zdarma

Výrobce: La Nordica, Kód výrobku: 6017775

UKONČENA VÝROBA, NELZE OBJEDNAT

Litinová krbová vložka Nordica Focolare 70 prisma má jmenovitý výkon 9 kW. Kouřový výstup je v horní části s dvojí možností velikosti kouřovodu – buď průměr 180 mm – usazeno vnitřně do hrdla nebo průměr 200 mm – nasazeno na vnější část hrdla.

Nová konstrukce umožňuje volbu otvírání dvířek vpravo nebo vlevo. Kovové madlo – držátko je dostatečně velké pro pohodlné otvírání a na vložce zapadá do „rolničky“. Tím je zaručeno i při vysokých teplotách vždy dobré a lehké otvírání.

Vrchní část vložky je zcela nové konstrukce, vysoká asi 12 cm ve které jsou dva nerezové deflektory. Vnitřní stěna tohoto litinového dílu je tvořena mnoha jehlany, které mají za úkol vytvořit velkou turbulenci plynů. Rychlost plynů se zpomalí a dojde k dokonalému smíchání s předehřátým vzduchem. Účinnost je 79,7 %. Odcházející CO je 0,09 % a tato hodnota je tak nízká, že při provozu není vidět kouř z komína. Také zanášení kouřovodů a komínu je minimální.

Ve středové části vložky je popelník pro snadné odstranění popela.

Pro rychlé a jednoduché roztopení je pod rošt přiváděn regulovatelný primární vzduch. Sekundární vzduch je také jemně regulovatelný a silně ohřátý, ale navíc je vstup osazen hrdlem pro připojení ohebné flexibilní Al. trubky o průměru 100 mm. Druhá strana se zpravidla připojuje na výstup přisávání venkovního vzduchu. Tím je jednoduše vyřešen problém přisávání vzduchu na hoření zvenku.

Třetí terciální vzduch vstupuje vně vložky automaticky do zadní litinové desky ohniště, kde se silně ohřeje a vystupuje malými otvory – tryskami pod první deflektor. Tím se nejen zabránilo přehřívání zadní části, ale prakticky je odstraněno praskání a deformace při přetopení.

Vložka stojí na třech litinových nožičkách s výškovým nastavováním.

Teplo do prostoru se přenáší sáláním.

Pro převod sálavého tepla na ohřátý vzduch se na zvláštní objednávku dodává teplovzdušný plášť, který je osazen čtyřmi výstupy s hrdly na připojení Al. flexibilních hadic o průměru 150 mm. Při potřebě většího množství předávaného teplého vzduchu je k teplovzdušnému plášti možno objednat axiální ventilátor (800 m3/min) s regulací otáček v pěti stupních, teplotním čidlem (zapíná při 50°C) a dálkovým ovladačem.

Při provozu je ventilátor velmi tichý – asi jako lednička.

Palivo: dřevo,dřevěné brikety. Maximální délka polen 50 cm.

O Nordica Focolare 70 prisma zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašteVýsledky hledání 'Nordica Focolare 70 prisma' v našem diskuzním fóru:Re: Krbová vložka NORDICA FOCOLARE 70 - příslušenství

autor: admin

Dobrý den, děkujeme za zájem o naše služby.
Druhý plášť jsme schopni dodat za 2760 ,-kč, klapku za 950kč - v případě objednávky toto příslušenství napište do poznámky - nemáme je na webu.

Termín dodání cca 3 pracovní dny.
Přeji hezký den

Petr Vávra


Krbová vložka NORDICA FOCOLARE 70 - příslušenství

autor: Vas dotaz

Dobrý den, měl bych zájem o krbovou vložku NORDICA FOCOLARE 70 a chtěl bych vědět cenu i s přídavným oplechováním popř. komínovou klapku a termín dodání. Za odpověď děkuji.


Krbová vložka Nordica Focolare - dodání

autor: vas dotaz

Dobrý den Moc se mi líbí tato vložka NORDICA FOCOLARE 70 přímá , stavím RD typ bungalow a jako doplňkové vytápění chci použít tuto vložku. Chci vytápět zhruba 250 m3 , je k tomu tato vložka vhodná?? Popř. jakou by jste mi doporučili ? Líbí se mi i vložky od firmy BEF blansko. A jaká je u Vás dodací lhůta při obj přes internet ? Děkuji a přeji hezký víkend.Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.