Morso 7890

QR kód produktu

Na objednávku

doprava zdarma

Dostupnost: Na objednávku

Naše cena: 73 800 Kč včetně DPH

Výrobce: Morso, Kód výrobku: 0100785


K Morso 7890 od nás navíc získáte:

  • Litinová konvička Morso 2 litry - Litinová konvička Morso k ohřevu vody na kamnech. Objem 2 litry, hmotnost 3kg.Vhodná jako dekorace nebo jako zvlhčovač vzduchu.

Konvekční krbová kamna Morso 7890, model s podstavcem vysokým 600 mm mají jmenovitý výkon 7 kW, regulovatelný v rozmezí 3 –8 kW a jsou schopna vytopit prostor o objemu až 300 m3. Kamna mají prosklená dvířka (systém proti usazování sazí),předehřívaný sekundární vzduch, přívod terciárního vzduchu, možnost napojení přívodu venkovního vzduchu, popelník, vnitřní obložení – vermikulit.

Na první pohled Vás zaujme velké čelní sklo, které díky bezchybně funkčnímu systému airwash (oplach skla) umožňuje nerušený pohled na plameny.

Proto, aby sklo zůstalo skutečně čisté, vyvinula firma Morso technologii, která využívá předehřátý sekundární vzduch. Krbová kamna mají také přívod terciárního vzduchu, který zajišťuje prohořívání téměř všech plynů a prachových částic uvolněných při hoření dřeva. Díky tomu docílíte nejen ekologicky šetrnějšího spalování, ale vzhledem k nižší spotřebě dřeva i výraznější úspory. Provoz krbových kamen je tedy ekologický a zároveň velmi ekonomický.

Princip konvekce: kamna jsou zvnějšku vybavena dalším pláštěm, čímž vzniká meziprostor neboli kanál. Studený vzduch od podlahy je do tohoto kanálu nasáván, zde se ohřívá a teplý stoupá vzhůru.

Kamna mají možnost napojení přívodu externího vzduchu zadní stěnou nebo spodem. Napojení spodem je ale možné pouze u modelu na podstavci. Adaptér pro přívod externího vzduchu je nutné objednat samostatně.
O Morso 7890 zjistíme vše. Zeptejte se nás a rádi odpovíme! dotaz kamnaV pracovní dny na se snažíme na Vaše dotazy odpovídat okamžitě. V případě, že se nám to nepodaří, prosíme o shovívavost.

Máte otázky?Zajímá vás něco o výrobku?
Zeptejte se odborníků

Pro přidání příspěvků se prosím přihlašte

Na dotaz "Morso 7890" jsme nenašli záznam v našem diskuzním fóru.

Víte že?

Jsme certifikovaní prodejci

Jsme certifikovaní prodejci krbových kamen ABX, HAAS+SOHN, Jotul, Nordica, Edilkamin, Romotop, Prity, Kvs ekodivize

Domluvte si s námi schůzku.

Přijďte k nám na prodejnu, kde jsou napojena jak klasická, tak i peletová kamna a to i ve verzi s výměníkem a AKU nádobou.

Najdete nás v Oprechticích u Ostravy.

Provozní doba: Po - Čt 8:00 - 16:00 | Pá 8:00 - 15:00, So a Ne zavřeno

TOPlist
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.